fb pixel Vlastenecký spor o zákaz domobrany: Předseda Dělnické mládeže osočil Tomia ze lži a Kobzu označil za vlastizrádce – G.cz
Vyhledávání

Vlastenecký spor o zákaz domobrany: Předseda Dělnické mládeže osočil Tomia ze lži a Kobzu označil za vlastizrádce

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Každý český vlastenec si pravděpodobně v těchto chvílích kouše nehty a nevěřícně sleduje spor mezi předsedou Dělnické mládeže Martinem Aubrechtem a Tomiem Okamurou. Aubrecht skrz FB Dělnické mládeže totiž osočil předsedu SPD ze lži, jelikož prý člen jeho strany podpořil zákaz domobran v Česku. Poslance Jiřího Kobzu pak označil za vlastizrádce. Je tohle ještě život?

Martin Miko
Martin Miko 8.1.2020, 10:44

Konec domobrany s podporou SPD

Člověk by si pomyslel, že mezi vlastenci panuje přátelská atmosféra plná vzájemné podpory a úcty, jenže tomu tak není. Předseda Dělnické mládeže Martin Aubrecht, kterému sice táhne na 40, ale pořád se cítí jako vůdce mladých vlastenců, se tvrdě opřel do SPD. „Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura v jednom ze svých aktuálních statusů na Facebooku tvrdí, že jeho hnutí nepodporuje zákaz domobran. Jaksi však opomíjí skutečnost, že poslanec hnutí Jiří Kobza je spolupodepsán pod návrhem zákona, který fakticky zakazuje domobrany pod pokutou 200 tisíc korun, a dokonce odebráním zbrojního pasu,“ popisuje Aubrecht situaci na Facebooku Dělnické mládeže a dodává, že sám byl členem Zemské domobrany, která byla pozastavena i kvůli vlastirádnému Kobzovi.

Aubrecht reagoval na status Tomia Okamury z úterý 7. ledna 2020, ve kterém píše, že to není pravda, že by hnutí SPD podpořilo zákaz domobran, protože je naopak podporuje. „Některá mainstreamová média uvedla, že hnutí SPD podporuje zákaz domobran. To vůbec není pravda! SPD naopak podporuje zákon, který postavení členů domobran de facto zlepšuje a zlepšuje i stav ohledně legálního držení zbraní v České republice,“ popisuje celou situaci ohledně zákazu domobran Tomio Okamura. Zároveň si však protiřečí, protože zákon o zákazu domobran pod velkou pokutou a odebráním zbrojního průkazu totiž podepsali poslanci napříč politickým spektrem a Jiří Kobza z SPD ho také podepsal.

Podle Aubrechta se tak tímto hlasováním zapsal Jiří Kobza do naší historie jako vlastirádce, protože souhlasit se zákazem duševně narušených jedinců, kteří chodí po hranicích států a číhají na uprchlíky, kteří nikdy nepřišli, je přece vrchol vlastenectví. „Jeho činnost se v tomto ohledu nedá brát jinak, než jako vlastizrada,“ popsal předseda DM ve svém statusu.

O plánovaném konci domobran v Česku jsme vás informovali už na konci září, kdy se čeští otcové v maskáčích se samopalem v ruce, kteří chodili po lesích, rozčilovali nad tím, že přijdou o toto bizarní hobby. Procházet se v pohraničí se zbraní a psem s argumentem, že chráníte hranice před migranty je poněkud bizarní představa. Přesto si však někteří lidé v této zemi myslí, že je to správné. Podle fotografií lze snadno usoudit, že v případě, že byste šli do lesa na houby, necítili byste se zrovna dvakrát bezpečně, kdyby na vás „vybafnul“ nebo nedejbože mířil zbraní některý z těchto domobránců.

Tyto domobranné spolky se naštěstí obávají pokut, a tak ruší svou činnost. Od teď nás budou chránit už jen policisté a facebookové statusy Tomia Okamury.

Podobné články

Doporučujeme

Další články