fb pixel Vlastenecké strany k ničemu: Velká galerie hrdých pomatenců, které nikdo s IQ nad 70 neposlouchá – G.cz
Vyhledávání

Vlastenecké strany k ničemu: Velká galerie hrdých pomatenců, které nikdo s IQ nad 70 neposlouchá

Členové SPD + DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Věděli jste, že v Česku je více vlasteneckých, protiimigračních a nacionalistických stran než samotných vlastenců? Zní to neuvěřitelně, ale dlouhodobě připadají odhadem na jednu takovou stranu zhruba 3 migranti, což nás přesvědčuje pouze o tom, že tito lidé nemají nic rozumného na práci. A proto se flákají a sní o převratech a xenofobii. My jsme samozřejmě ochotni darovat jim místo v následujícím článku.

Martin Miko
Martin Miko 7.5.2020, 14:56

My jsme vlastenci, jedna rodina...

Proč se k vlastenectví uchylují čím dál více jen neúspěšní a líní lidé, kteří mají IQ pod 70? Protože tito lidé mají pocit, že jim někdo ze zahraničí nebo s jinými názory vezme i to nic, co v současné době mají, tedy spíš nemají. Kdyby MeToo zlynčovaný komik Louis C.K. řekl v Česku „ovšemže nám cizinci berou práci, ale jestliže vám někdo bez kontaktů, peněz a znalostí jazyka bere práci, pak možná stojíte za houby vy!“, tak by ho pravděpodobně nemalá část Čechů ukamenovala a jeho citát by se objevil na Facebooku Tomia Okamury.

Je zvláštní, že se za vlastence považují zejména lidi, kteří sami sebe označují za slušné. Toto vlastenectví zároveň doprovází nepochopitelná inklinace k Rusku. Když jsme loni napsali článek o slušných Češích, ukázalo se, že jejich nespokojenost plyne primárně z toho, že jsou oni nespokojeni sami se sebou a se svým životem. I proto inklinují k těmto politickým stranám, jež jim slibují nemožné. Že zatočí s cizinci, kteří chtějí pracovat, s černochy, kteří nám přeberou dívku nebo s Araby, kteří se před námi budou modlit.

Nicméně současná doba vlastencům nepřeje a ti vzdělanější se jim spíše straní. Říká se, že vlastenci se vždy nejvíce projeví, když se má národ špatně. A to se také ukázalo během koronavirové krize, když ti největší vlastenečtí hrdinové na Facebooku posílali uprchlíky před válkou zpátky do země bojovat. Zatímco se oni sami po první zprávě o blížícím se koronaviru rozhodli vykoupit těstoviny v hypermarketu a zabarikádovat se doma. Mezitím se čeští Vietnamci skládali na vybavení do nemocnic a pomáhali všude, kde se dalo. Ano, je to tvrdé, když se dozvíte, že Vietnamec žijící v Česku pro cizí zemi udělal víc než průměrný posluchač kapely Ortel.

V následující galerii jsme se rozhodli představit ty nejvýraznější vlastenecké a nacionalistické politické strany, které by rády uspěly ve volbách. Ostatně jedna z nich dokonce ve volbách uspěla, avšak xenofobní nemůže být, když ji vede poloviční Japonec, který má ovšem maminku z Moravy.

Tak co? Připadáte si nyní jako větší vlastenci? Asi ne, co.

Podobné články

Doporučujeme

Další články