Vláda předložila zákon na synchronizaci period poslankyň v Poslanecké sněmovně – G.cz
Vyhledávání

Vláda předložila zákon na synchronizaci period poslankyň v Poslanecké sněmovně

Menstruace poslankyň je je třeba mít pod drobnohledem Tampony budou v Poslanecké sněmovně povoleny jen jeden týden v měsíci Podle zákona bude muset i Jiří Ovčáček synchronizovat svou periodu s ostaními poslankyněmi Tomio Okamura musel povolat specialistu, aby jeho poslancům vysvětlil, co to je perioda + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Vláda Andreje Babiše nekecá a maká. To ví každý. Andrej to opakuje od rána do večera. Jeho velkým snem je, aby stejně účinně makala celá Poslanecká sněmovna.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 15.5.2018, 12:00

K nastolení maximální výkonnosti je třeba několik rázných kroků, mezi které patří i synchronizace period všech poslankyň.

„To není nic proti ženám. Ale my potřebujeme makat jako celek. Já respektuju ženský cyklus, kdy v určitém období v měsíci jsou ženy více emoční, často pláčí, nadávají a hádají se. Karla Šlechtová je toho jasným důkazem. My ale potřebujeme, aby se tomuto choulostivému období u poslankyň dal nějaký řád. Mým snem je, aby všechny poslankyně menstruovaly ve stejnou dobu. Za prvé bychom přesně věděli, kdy to bude, a za druhé by si tím všechny prošly najednou a po zbytek měsíce by byl v Poslanecké sněmovně klid na práci,“ zasnil se Andrej Babiš, který hodlá příští týden zákon o synchronizaci period poslankyň prohnat hlasováním.

„Podle mě to Andrej zveličuje. Menstruace nemá vliv na chování nás žen. Já se samozřejmě podřídím většině, ale podle mě je to zbytečné. Já mám své dny například zrovna teď a nikdo by to ani nepoznal,“ vyjádřila se k tématu ministryně obrany Karla Šlechtová, kterou museli zrovna hasiči sundávat ze stromu, kde se opevnila s raketometem a hodlala sestřelovat polská letadla.

Chystaný návrh zákona zkomplikoval situaci uvnitř SPD, kde většina poslanců netuší, co to je perioda, takže Tomio Okamura musel povolat profesionála, který poslancům na maňáskovi ukáže, jak funguje ženské tělo. Po workshopu byl Míla Rozner rozrušen a musela mu být přivolána záchranka.

Poslankyně z opozičních stran se však proti tomuto zákonu bouří. Podle nich je vůči ženám dehonestující. Andrej Babiš jejich výtky vyslechnul, načež jim prozradil: „Nasrat jako,“ čímž vyslal signál, že jim děkuje za názor, avšak on to udělá podle svého.

Až všichni poslanci z SPD pochopí, co to je menstruace, je velmi pravděpodobné, že zákon hlasováním projde a od příštího roku čeká poslankyně veliká synchronizace.

A tady máte 11 věcí, které nedělejte ženě během menstruace.

Podobné články

Doporučujeme

Další články