fb pixel Velký horoskop smůly a neštěstí: Zjistěte, jaká tragédie vás čeká a nemine na pátek třináctého – G.cz
Vyhledávání

Velký horoskop smůly a neštěstí: Zjistěte, jaká tragédie vás čeká a nemine na pátek třináctého

Zdroj: TV repro - ezo.tv

Vzhledem k tomu, že je dnes nejnešťastnější den v roce, rozhodli jsme se vyjít ven s tím nejupřímnějším horoskopem, který kdy na pátek třináctého v této zemi vyšel. Naše věštecká redakce G.cz opět vytahuje karty ze šuplíku a nebere si servítky s vaší všudypřítomnou smůlou.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 13.8.2021, 12:08

Ryby

V tento den vás čeká obrovská smůla. S jistotou vstanete z postele špatnou nohou, což v praxi znamená, že šlápnete do ho*na cestou do práce. Bohužel to zjistíte až v MHD a všichni na vás budou koukat s odporem, takže se vlastně nic od běžného dne nezmění.

Býk

V noci bohužel vypadne proud. Zaspíte do práce na důležitou poradu a šéf vám strhne prémie, což znamená, že budete mít malou výplatu. Tím pádem nebudete mít na elektřinu, vypnou vám proud, vám se opět vypne budík, znovu zaspíte a přijdete pozdě do práce, takže ve finále vás z ní vyhodí a skončíte na dlažbě.

Váhy

Soused, co bydlí nad vámi, dostal mrtvici a zemřel v bytě. Bohužel nemá žádnou rodinu ani známé, takže se postupně rozložil a protekl skrz podlahu v místě, kde máte ložnici. Flek z rozkládajícího se souseda vás bude děsit nejen v tento nešťastný pátek. Mít zbytky lidského těla ve stropě vám fakt nezávidíme. Radši se odstěhujte.

Blíženec

Dnes vám někdo s velkou pravděpodobostí ublíží, takže doporučujeme nechodit do hospody ani na diskotéku. Mohlo by se totiž stát, že spadnete šestkrát na nůž, nebo že se váš ksicht znelíbí místnímu ochmelkovi, kterému den předtím přistála výplata na účtě. Posilněn tuzemákem se rozhodl, že dnes domů rozhodně nepůjde s čistým štítem a vy vypadáte jako jasný boxovací pytel.

Beran

Od pohledu vypadáte jako posluchač kapely Ortel. A není se čemu divit, když nonstop chodíte v tom hnusném černém tričku s logem skupiny Tomáše Ortela. Buďte ostražití, protože se může objevit nějaký zmarihuanovaný volič Pirátů a váš milovaný outfit vám zničit nějakou feťáckou samolepkou.

Střelec

Vypadáte jako sympatický člověk a měl jste dost smůly po celý rok, takže se na pátek 13. rozhodně ničeho špatného bát nemusíte. Na vás se ta smůlička vyřádí jindy. Klidně dnes můžete jezdit na kole bez helmy nebo ždímat služby MHD bez jízdenky. A vlastně klidně odejděte z hospody bez placení. Nikdo to řešit nebude. Pohodinda.

Lev

Po vzoru zápasníka Vémoly se řídíte heslem, že lvi žerou jako první. Bohužel se vám to nevyplatilo v neznámém bistru, kde jste si dal pochybný guláš k obědu. O hodinu později jste zjistil, že lvi taky se*ou jako první. Nečekaný průjmík vám překazil všechny páteční plány na rande s dlouho obdivovanou kolegyní. Místo toho vás čeká Endiaron a suchý rohlík.

Kozoroh

Dnes je ten den, kdy načapete vašeho partnera při souloži s jedním z vašich prarodičů. Nebude to milý pohled, sledovat, jak váš o dvě generace starší děda przní vaši dlouholetou přítelkyni/přítele. Ale tohle je holt život,a ten se nikdy s nikým nemazlí. U srdce vás opravdu zabolí až zpráva od vaší/vašeho partnera, že váš prarodič je mnohem lepší milenec než vy.

Panna

S velkou pravděpodobností se dnes na rodinné oslavě dozvíte, že jste byl nechtěné dítě, které vzniklo omylem. Bohužel tehdy neexistoval žádný babybox a otec, který vám tohle všechno osobně sdělí po čtyřech panácích rumu, neměl tolik odvahy, aby vás pustil v košíku po Labi. Vaší reakcí bude dopití zbytku tatínkovy lahve, která vám nepomůže zapomenout, ale zato vám daruje kocovinu roku.

Vodnář

Cestou z práce se vám holub vykadí na rameno, na vaše kalhoty vycákne velká louže, do které najede dodávka, v metru se o vás otře nejsmradlavější bezdomovec z celé Vltavské a v narvané tramvaji vás bude ochmatávat člověk s mulletem. Nic horšího dnes však nečekejte. Smůla dnes bude celkem mírná.

Rak

Vaší kočky si všimli vietnamští majitelé bistra, kam chodíte pravidelně na oběd. Tento pátek vás čeká pho s příchutí mourka. Bohužel se to nikdy nedozvíte, ale zase ušetříte za odměnu, kterou byste museli zaplatit případnému nálezci vašeho domácího mazlíčka.

Štír

Jestli do vás neuhodí blesk dneska, tak už nikdy. V lepším případě se můžete těšit na vyhazov z klubu anonymních čtenářů červené knihovny nebo nalezení ztraceného příbuzného, který po vás bude chtít peníze. V tom nejlepším případě vám váš bývalý partner napíše SMS, ve které vám doporučí jít na testy na pohlavní nemoci.

A zde vás asi překvapí případ nezaměstnaného Kotlára, který se vydával na facebooku za věštkyni a vydělal na tom dva miliony korun.

Podobné články

Doporučujeme

Další články