Ve Hře o trůny může zvítězit jen jeden: Další várka fotek z poslední série GoT k ukrácení nekonečného čekání – G.cz
Vyhledávání

Ve Hře o trůny může zvítězit jen jeden: Další várka fotek z poslední série GoT k ukrácení nekonečného čekání

+ DALŠÍCH 16 FOTEK + DALŠÍCH 17 FOTEK

Kdo usedne na Železný trůn? Výboj událostí ve Hře o trůny ukázal, že je to celkem jedno, hlavně aby to nebyl Noční král. Hlavní postavy populární fantasy ságy HBO to ale pořád nechápou a kromě hry o vlastní přežití bokem stále svádějí mocenský boj o nadvládu nad Sedmi královstvími. Alespoň to naznačuje série nových promo fotek, kterou televize vypustila na světlo boží...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 1.3.2019, 10:13

A vítězem se stává...

Je to víc než rok, co se s Hra o trůny s fanoušky dočasně rozloučila posledním dílem sedmé série. Nekonečné čekání na závěrečnou řadu se ale chýlí ke konci, velké finále vypukne už 14. dubna. Aby nám to HBO ještě zpříjemnila, vypustila do světa sadu propagačních portrétů všech postav, které v nadcházejících epizodách sehrají významnou roli.

Všichni tak nějak počítám, že hlavní partie se rozehraje mezi Daenerys Targaryen, Jonem Sněhem a Cersei Lannister. Postav, které ještě mohou zamíchat s kartami, je ale víc - co třeba kuje Euron Greyjoy, který se stoprocentně neobjevil jen tak, jako komický prvek? Jak se zachová Jaime Lannister, teď, když se vymanil z vlivu své milované sestry? A co Tyrion, převládne v něm loajalita vůči rodu, nebo rozum a láska k Matce draků? A proč je Varys pořád tak hrozně potichu?

Odpovědi začneme rozkrývat už 14. dubna, na zmíněné fotky se podívejte do galerie:

A tady 5 věcí, co o 8. sérii Hry o trůny vlastně víme.

Podobné články

Doporučujeme

Další články