fb pixel Vain září i v září: Velká galerie koláží, díky kterým se zasmějete i v těžkých časech – G.cz
Vyhledávání

Vain září i v září: Velká galerie koláží, díky kterým se zasmějete i v těžkých časech

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Září je za námi a my se nemůžeme dočkat toho, co nám přinese říjen. Máme za sebou rezignaci ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha a zároveň i nástup jeho pobočníka Romana Prymuly do jeho funkce, takže můžeme očekávat, že nás čeká zavření všeho a zákaz všeho, co nám ještě v našich životech zbylo. Tohle všechno a mnohem víc bude samozřejmě sledovat náš kolážista Vain a vytvářet humor.

Martin Miko
Martin Miko 1.10.2020, 09:36

Vain září i v září

Září uplynulo jako voda a my si už plnými doušky užíváme podzim, který není takový, jak si ho pamatujeme z minulých let. Počty nakažených koronavirem covid-19 rostou a vše se postupně zakazuje. My s tím nic neuděláme, protože zatímco Vojtěch s Babišem často poslouchali v rámci opatření hlas lidu, tak od Romana Prymuly s tímto nepočítejme. V těchto podivných časech nám samozřejmě zbývá i mnoha místa na humor, protože neztrácíme čas cestováním a poflakováním se v barech do ranních hodin.

Z Adama Vojtěcha (ANO) jsme si samozřejmě také dělali legraci, protože nás bohužel nedávno opustil a nyní se bude možná věnovat ředitelování ve VZP, jak se šušká. Zároveň však slíbil, že se bude věnovat zdravotnictví i z pozice poslance.

Takže nám v podstatě zbyl jen humor, který budeme vytvářet z pohodlí domovat, protože už vlastně nemůžeme ani do kanceláře. V následující galerii si můžete zrekapitulovat naše září s Vainem.

V případě, že vás naše koláže baví, doporučujeme vám si přečíst i některé satirické články od Honzy Studničky. Stojí to za to.

Podobné články

Doporučujeme

Další články