Už vás štve 10 Years Challenge? Pak vás jistě potěší galerie 15 fotek, které ji zesměšňují

Život na sociálních sítích je nudný, a tak je potřeba ho neustále něčím kořenit. Na Facebooku k tomu většinou slouží nějaká ta výzva. Čím blbější, tím lepší...

Depresivní ohlížení

Už jsem se polívali ledovou vodou, probíhali uličkou, v níž nás kamarádi mlátili batohy, zkoušeli, co to udělá, když sníme kapsle s prostředkem na mytí nádobí... TZV. lidé z internetu udělají cokoliv, aby se ve svém přirozeném prostředí cítili zajímavě a hodnotně. Nejrůznější výzvy jsou tak trochu mor virtuální společnosti, ta aktuální naštěstí neohrožuje zdraví (aspoň zatím). I tak je ale stupidní.

Ano, jistě jste si všimli, že vás posledních několik dní vaši známí otravují dvojicemi fotek, z nichž jedna je aktuální a druhá stará přesně 10 let. Kromě toho, že skoro všichni vypadají líp (nebo možná prostě jen mají k dispozici víc filtrů a retušovacích nástrojů), se z koláží nic nedozvíte. Je to prostě jen depresivní ohlížení se za tím, jak jste zestárli.

Naštěstí jsou na sociálních sítích ještě i tací, kteří mají smysl pro humor, a tak si z aktuálního trendu dělají legraci. Nejlepší vtípky vztahující se k 10 Years Challenge jsme shromáždili v galerii níže a neskromně jsme přidali pár našich vlastních. Nemáte zač.

A tady jsme ještě vyrobili 10 Years Challenge za naše přední politiky.


Komentáře

Doporučeno pro vás