10 Year Challenge české politiky: 10+1 úžasných proměn našich politiků od tlustého Okamury po pějícího Kena

Obrázek uživatele arian.ebrahimi
17.01.2019, 12:54

Facebook ovládl nový fenomén10 Year Challenge, v rámci kterého lidi porovnávají své dnešní fotky s těmi o dekádu staršími. Nechtěli jsme zůstat pozadu, a tak jsme se rozhodli pro vás poskládat současné i minulé fotografie nejpopulárnějších českých politiků. A výsledek nás překvapil - zatímco někteří nezestárli ani o den, jiní prodělali drastické prozměny nejen zevnějšku.

Zpívající Vojtěch a tolerantní sluníčkář Okamura

O ministrovi Adamu Vojtěchovi se obecně ví, že se jako mladý student účastnil pěvecké soutěže Superstar. Nám se ale navíc podařilo na YouTubu dohledat jeho deset let starý popěvek Declaration i se stylovým videoklipem, ve kterém je všechno - Porsche, láska, sebevražda a ječící Vojtěch. Ten neřízeně poskakuje na střeše s Prahou za zády, zatímco pronáší duchaplný anglický text, ve kterém opakovaně zazní poetické "fuck you". Možná měl pan ministr u hudby zůstat - vždyť zrzci s kytarou dnes okupují přední místa hitparád!A jestli jste si mysleli, že neexistuje větší politické retro než zpívající ministr spravedlnosti, tak se připravte na skutečný šok z minulosti. Na internetu totiž visí letitý rozhovor Tomia Okamury pro romský server Romea, ve kterém předseda SPD odsuzuje rasově motivované útoky proti menšinám.

Za takový rozhovor by si Okamura Model 2009 dnes o své současné verze vysloužil označení "hnusný sluníčkář a havloid". A my se ptáme - Tomio, co se s tebou stalo?

Nezapomeňte se podívat do fotogalerie, kde jsme se poprali s 10 Year Challenge našich politiků.

A tady si přečtěte seznam osobností, které by si Jaromír Soukup mohl přizvat do své nové strany.


Komentáře

Doporučeno pro vás