fb pixel Uličník Bohuslav Sobotka se utrhnul ze řetězů. Řekl sprosté slovo a přestal třídit odpad – G.cz
Vyhledávání

Uličník Bohuslav Sobotka se utrhnul ze řetězů. Řekl sprosté slovo a přestal třídit odpad

Strojený, kožený a za všech situací správný kluk s vizáží ochočeného úředníka, Bohuslav Sobotka, se přestal ovládat. Něco se v něm zlomilo.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 7.2.2017, 09:45

Tak dlouho chodí Babiš pro dotace a krátí daně, až se Sobotka utrhne. Známé přísloví nyní můžeme vidět v reálném světě v přímém přenosu. Bohuslav Sobotka, který býval vždy odměřený, se konečně pochlapil a vyčinil Babišovi. Konkrétně napsal, že Andrej Babiš OJEBÁVÁ stát.

Premiér Bohuslav Sobotka tímto svým výrokem ukázal svou temnou stránku a otevřel Pandořinu skříňku, která se bude již těžko zavírat.

Těžko říci, zda se jedná o začátek předvolební kampaně anebo se Bohuslav Sobotka přepnul do režimu EVIL, ale oním ojebáváním odstartovala u Sobotky přeměna v hulvátského chuligána, který si servítky rozhodně nebere. Ze Sobotky se stal zlý kluk.

Bezprostředně po zveřejnění onoho ojebávajícího statusu na Facebooku byl Bohuslav Sobotka očitými svědky spatřen, jak parkuje na zákazu stání. Rebelie pokračovala.

„On se Bohoušek dočista změnil. Dříve býval tak hodný. Tak pozorný. Po té aféře, kdy napsal to sprosté slovo, je jako vyměněný. Jde z něj strach. V pátek večer jsem uvařila svíčkovou a on mi ji nepochválil. Večer jsme se pak milovali a co myslíte? Během našeho milování mi povídal: To se ti líbí, ty čubko, co? Takový on nikdy nebyl. Byl to něžný a pozorný milenec. Během milování mi dával květiny anebo se mě ptal, jestli už může ejakulovat. Nyní ejakuloval, aniž by se dovolil,“ svěřila se manželka Bohuslava Sobotky paní Olga S. (nepřála si uvádět celé své jméno ze strachu před svým manželem) našemu reportérovi.

„O víkendu jsem Bohouška poprosila, jestli nemůže vynést odpadky. Řekl mi, že až za chvíli, že teď nemá čas. Ani nádobí po sobě neumyl. On se dočista přestal ovládat. Když odhodil plastovou lahev do koše na papíry, ve strachu jsem rychle sebrala děti a odjela s nimi ke svým rodičům. Bůhví, co by nám Bohoušek mohl udělat,“ pokračovala v pláči paní Olga S.

Uličník a rebel Bohuslav Sobotka pokračoval ve své spanilé jízdě zla a temnoty i mimo domov.

„Sobotka tu řádí jako černá ruka. Je jako vyměněný. Na poradu ministrů přišel bez kravaty a poručil si kávu se třemi cukry. Tři cukry si tady nikdo nikdy nedával,“ vyprávěl rozklepaným hlasem Milan Chovanec a neustále se rozhlížel kolem sebe, jestli je zde bezpečno.

„Na konci porady vstal a žoviálně řekl košilatou anekdotu. No, to byla hrůza. Sekretářka Anička z toho omdlela a musel být ošetřena.

V kantýně poslanecké sněmovny si začal dávat nezdravá jídla. Dokonce byl spatřen, kterak pije k obědu pivo a ve finále si od stolu neodnesl svůj tácek na talíře k okénku. Prostě ho nechal ležet na stole,“ rozbrečel se nakonec Milan Chovanec. Byl celý rozrušený a bylo na něm vidět, že má strach. Když se uklidnil, pokračoval ve vyprávění:

„Když si při jednání koalice odkašlal a nedal si při tom ruku před pusu, Andrej Babiš s hrůzou utekl a zamknul se před ním ve své kanceláři. Jo a taky se už třetí den neholil. Nechává si narůst strniště,“ propukl Chovanec v hysterický pláč a schoulil se na zem do klubíčka.

Aféra Babiše a jeho ojebávání státu na Sobotkovi zanechala očividně stopy, které smazat jen tak nepůjde. Kam až tohle rebelství a hulvátství zajde? Čeho všeho je Sobotka schopný? Bude trhat mouchám křídla? Přestane v restauraci dávat číšníkům spropitné? Začne kouřit?

Těžko říct. Jedno je však jisté. Kdysi vystrašený přizdisráč začal vystrkovat růžky.

A TADY máte deset sprostých slov, které pomalu mizí z našich slovníků.

Podobné články

Doporučujeme

Další články