Týden po volbách a v ulicích nejsou skoro žádní imigranti. SPD začíná plnit své sliby

Obrázek uživatele Dominik Landsman
31.10.2017, 10:10

Jen málokterá politická strana se může pochlubit tím, že hned po volbách začíná plnit své předvolebním sliby. Ačkoliv ještě není sestavená žádná vláda ani obsazení parlamentu, SPD nelení a maká na svých slibech.

„My nejsme jako ostatní politici. My své sliby plníme. Je to naše priorita. Zatímco se ostatní hašteří, my makáme. V noci téměř nespíme, nemáme čas na koníčky ani na rodinu. Vše je podřízeno našemu programu,“ kasal se předseda strany Tomio Okamura na tiskové konferenci.

„A vy tu děláte co? Mazejte odsud. Táhněte, odkud jste přišel, vy islámisto. Vás tady nechceme. Zavolám na vás policii,“ obořil se posléze Tomio Okamura na Reye Korantenga, který se na tiskovou konferenci přišel podívat, jak vypadá novinařina.

Ostatně úspěchu SPD si začínají všímat i obyčejní lidé, kteří si pracovitost party kolem Tomka Okamury nemohou vynachválit.

„Hned se cítím o mnoho lépe, když jdu po ulici. Nikde žádný imigrant. Nikde žádný terorista. Jo, to před volbami, to bylo peklo. To všude na internetech psali, jak se k nám ti slimáci hrnou. A teď? Jen se podívejte. Ulice plné čistých bílých lidí. Radost pohledět. Nikde žádná mešita, nic. Tomek je formát. Je vidět, že je to rovnej chlap, kterej nekecá a maká. Takových by mělo být víc,“ zasnil se pan Zdeněk Stýblo, který může nyní konečně chodit beze strachu po ulici.

„Počet imigrantů z arabských zemí je na našem území zanedbatelný,“ potvrdil pan Filip Rovný z Českého statistického úřadu. Nepřímo tak potvrdil úspěch SPD.

„Pan stínový ministr bigbítu s vámi nemůže mluvit. Má školení rétoriky,“ prozradila nám paní Alice Krátká, asistentka Miloslava Roznera z vedení SPD, když jsme se ho chtěli zeptat, zda i on maká na předvolebních slibech SPD. Paní Krátká bohužel již nevysvětlila, zda je pan Rozner na školení rétoriky v roli školitele, či žáka.

Nebývá to zvykem, že politické strany plní své předvolební sliby, obzvlášť takhle brzy po volbách. Je Tomio Okamura opravdu tím spasitelem našeho národa, jak o něm někteří tvrdí? Vykoukněte z okna a sami se přesvědčte. Vidíte venku nějakého islámského imigranta? Nevidíte? Tak vidíte. Tomio Okamura za to opravdu vzal a za to mu patří uznání. Nechceme předbíhat událostem, ale už teď to vypadá, že je Tomio Okamura největším žijícím Čechem. Pravděpodobně je i největším žijícím Japoncem. Chvalme Tomka.

A TADY se můžete podívat na náš rozhovor s Tomkem samotným.


Komentáře