fb pixel Bulšit a dalších 5 filmů, které jsou totálně stupidní, ale stejně je milujeme – G.cz
Vyhledávání

Bulšit a dalších 5 filmů, které jsou totálně stupidní, ale stejně je milujeme

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

To, že je něco hloupé, přeci neznamená, že to nemůžeme mít rádi! Když to platí o lidech, politicích a našich domácích mazlíčcích, proč by to nemohlo fungovat i u filmů? Na světě existuje spousta hloupých snímků, na které se rádi díváme pořád dokola a tyto k nim rozhodně patří. A třeba Bulšit si můžete pustit dnes ve 22:30 na programu Nova Cinema.

Martin Miko
Martin Miko 23.2.2019, 11:09

1. Bulšit (2001)

Ve slovenštině se tento film jmenuje Stop tínedžerským filmom!, ale my ho známe jako Bulšit. Ve skutečnosti jde o parodii na všechny teenagerské filmy z prostředí americké střední školy. Jednu z hlavních rolí hraje Kapitán America alias Chris Evans. Film odkazuje například na filmy jako Taková normální holka, Snídaňový klub, Americkou krásu, Olověnou vesta nebo Deset důvodů, proč tě nenávidím. Je to fakt bulšit, ale aspoň je to sranda.

2. Mars útočí! (1996)

Jeden z nejšílenějších filmů od Tima Burtona je rozhodně Mars útočí!. Absurdní sci-fi béčková komedie, která je zároveň politickou satirou, vypráví příběh o napadení naší planety ozbrojenými Marťany. K tomu si připočtěte hromady známých herců jako například Jack Nicholson, Danny DeVito, Sarah Jessica Parker nebo Pierce Brosnan a máte tenhel bizár.

3. Z nuly hrdinou (2002)

Šikanovaný lůzr Dizzy to v životě nemá lehké. Nejen, že váží asi 40 kilo i s postelí, ale ve škole dostává od spolužáků za vyučenou. Proto není jednodušší řešení, než se nechat vyhodit ze staré školy a v nové si vytvořit image drsňáka a frajera. Tenhle film je zaručená zábava na 90 minut. To je tak akorát, než přestanete být zkouření.

4. Dožeň, co se dá! (1999)

Bizarní příběh o chlapci, který se narodil v protiatomovém krytu, který jeho rodina postavila během studené války. Po 35 letech života v krytu vylézá na zemský povrch, aby dokoupil zásoby. Náhle se střetává s realitou 90. let v USA a začíná legranda. V hlavní roli bůh debilních filmů Brendan Fraser.

5. Pekelná ženská (2001)

Parta tří tragédů v čele s Jackem Blackem přichází kvůli zlé psychopatce Judith o jednoho člena (Jason Biggs), a tak nezbývá nic jiného než novou kamarádovu přítelkyni unést a prohlásit za mrtvou. Naprosto šílená komedie, při které se zaručeně zasmějete.

6. Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Adam Sandler v roli izraelského bojovníka proti terorismu, který předstírá svou smrt, aby se mohl stát kadeřníkem v New Yorku, což je jeho sen. Zohan se před minulostí samozřejmě neskryje. Tahle bizarní komedie, která si bere na paškál spor mezi Izraelem a Palestinou, vás rozhodně nudit nebude.

A zde je 15 klasických hlášek z komediální trilogie Bláznivá střela.

Podobné články

Doporučujeme

Další články