fb pixel Tomiův kamarád z Holandska ve skutečnosti nemá rád Čechy. Co by na to řekla Okamurova maminka z Moravy? – G.cz
Vyhledávání

Tomiův kamarád z Holandska ve skutečnosti nemá rád Čechy. Co by na to řekla Okamurova maminka z Moravy?

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Konečně jsme se dočkali. Nastal ten den, kdy se v Praze sejde vlastenecká smetánka. Pozvání od Tomia Okamury přijali Marine Le Pen, Matteo Salvini, kapela Ortel a hlavně nizozemský politik Geert Wilders, kterého Tomio považuje za svého přítele, avšak on sám Čechy rád nemá. V minulosti dokonce nabádal Nizozemce k tomu, aby udávali Poláky a Čechy, kteří přijeli do Holandska za prací.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 25.4.2019, 13:21

Wilders nemá rád Čechy

Tomio Okamura na svou vlasteneckou sešlost s evropskou vlasteneckou elitou a kapelou Ortel pozval mj. i nizozemského politika a zakladatele Strany pro svobodu Geerta Wilderse, kterého považuje za svého přítele, avšak on sám nesnáší Čechy, kteří jezdí do Nizozemska za prací. Co by na to řekla Tomiova maminka z Moravy?

V roce 2012 Wilders založil udavačský web, který vyzýval Nizozemce k tomu, aby udávali lidi z východní Evropy, kteří jezdí do Holandska za prací. Na svém webu tvrdil, že Nizozemci přicházejí o práci kvůli lidem z Polska, Bulharska, Rumunska a dalších států východní Evropy, čímž měl samozřejmě na mysli i Českou republiku. V případě, že nějaký Nizozemec přišel o práci kvůli lidem bez znalosti jazyka, známostí a peněz, tak by se měl spíše zamyslet nad tím, jestli nestojí za houby on sám. Wilders dal však těmto holandským lidem možnost veřejně bonzovat na svém webu. O Češích navíc zveřejňoval příspěvky o tom, jací jsou alkoholici a uživatelé drog.

O Wildersovi snad nemůžeme mít žádné valné mínění. Jedná se o klasického populistu, který se snaží zaujmout své voliče protiislámskou rétorikou, takže například přirovnává korán k Mein Kampf a rád by zakazoval islám v Nizozemsku. Od něj pravděpodobně Okamura všechno odkoukal a nyní nám to v češtině přepapouškovává. Na některé choré mozky to samozřejmě funguje.

Střih. Uběhlo pár let a Wilders se s úsměvem na tváři fotí s Tomiem, navštěvuje Českou republiku a vůbec mu nevadí, že bereme vlasteneckým Nizozemcům práci. 25.dubna 2019, dokonce přijede opět do Prahy, kde vystoupí v rámci akce Vlastenecká demonstrace za Evropu proti neomarxistické EU. Na Václavském náměstí vystoupí společně s Marine Le Pen, Matteem Salvinim a kapelou Ortel. Tomuhle se říká pokrytectví první třídy.

Samozřejmě, že se jedná o kampaň SPD kvůli volbám do Evropského parlamentu, a jelikož se SPD chce v EP zařadit do stejné frakce, evropská vlastenecká elita přijela do Čech, aby je podpořila. Jinak by Wilders a spol. o SPD ani nezavadil.

A zde vás zaujme jedinečná filmová recenze na nový film Avengers: Endgame.

Podobné články

Doporučujeme

Další články