fb pixel Tomio Okamura do toho pořádně zabrousil: Poděkoval starostovi za organizaci vypálení obce – G.cz
Vyhledávání

Tomio Okamura do toho pořádně zabrousil: Poděkoval starostovi za organizaci vypálení obce

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Při projíždění Facebooku Tomia Okamury se nemůžeme ubránit pocitu, že si z nás snad musí střílet. A nebo ho neuvěřitelným způsobem trollí člověk, který se mu stará o sociální sítě. Mezi fotkami s jídlem se objevují bizarní příspěvky politického charakteru, které jsou nezřídka kdy psány hodně kostrbatou češtinou. Tentokrát ale opravdu šlápl vedle, když se snažil poděkovat organizátorům pietní akce v obci Luká.

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová 28.4.2019, 09:44

Tomiovy Facebooky

Tomio Okamura se zúčastnil pietního aktu v malé vesničce nedaleko Olomouce. Velmi se mu tam nejspíš zalíbilo, neboť o svém zážitku chtěl napsat i status. No a to se úplně nepovedlo, ačkoliv to začalo docela nevinně. Ve svém příspěvku děkoval za organizaci oné akce, ale pak stačila nešťastně vložená věta a neštěstí bylo na světě. "Děkuji panu starostovi za skvělou organizaci. Obec byla vypálena nacisty a muži byli zastřeleni,“ stojí uprostřed nepovedeného příspěvku. Co tím chtěl asi básník říct?

Přestože lídra SPD na tuto nešťastnou formulaci upozornilo více uživatelů, příspěvek na Facebooku visel ještě den poté a nejspíš tam visí doteď. Skoro se bojíme pomyslet, co se tam v sobotu skutečně dělo.

Ve svém sáhodlouhém příspěvku se navíc snažil poukázat na nebezpečnost nacistické ideologie. Když ho v komentářích jeden z komentujících nařkl z toho, že jeho hnutí podporuje nenávist vůči určitému náboženství, takže tam jde najít s nacisty jistá analogie, příspěvek byl velmi rychle smazán. Administrátor stránky pak místo jakékoliv snahy o diskuzi reagoval jen na komentáře, které Okamurovi přály dobrou chuť.

Pan Okamura by měl nejspíš začít uvažovat o najmutí nového člověka na spravování Facebooku. A nebo se čistě zaměřit na zveřejňování fotek s jídlem.

A tady si prohlédněte nejvtipnější koláže na adresu Jaroslava Faltýnka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články