fb pixel Tiger King Joe Exotic má koronavirus? Hvězda Netflixu musela z izolace do vězeňské nemocnice – G.cz
Vyhledávání

Tiger King Joe Exotic má koronavirus? Hvězda Netflixu musela z izolace do vězeňské nemocnice

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Joe Exotic musel kvůli koronaviru z karantény do vězeňské nemocnice. Že netušíte, kdo Joe Exotic je? Chyba! Je to totiž jméno, které momentálně frčí. Netflix totiž vydal neskutečně bizarní a pohlcující dokumentární seriál Tiger King (Pán tygrů), který právě o tomto výstředním chovateli divokých šelem pojednává. Ale nejen o něm.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 3.4.2020, 10:02

Joe Exotic v ohrožení?

Joe Exotic, hvězda aktuálně nejsledovanějšího dokumentu z produkce Netflixu, je možná v ohrožení. Excentrický chovatel divokých šelem byl podle zahraničních médií přemístěn z izolace do vězeňské nemocnice. Exotic byl v osobní karanténě v Grady County Jail v Oklahomě, neboť v nápravném zařízení, kde si odpykává svůj dvaadvacetiletý trest, se objevil koronavirus. Tuto informaci médiím potvrdil Exoticův manžel Dillon Passage. Nyní byla ale kontroverzní celebrita převezena do federálního zdravotního střediska ve Fort Worth v Texasu, které spadá pod správu stejného úřadu jako tamní věznice.

Pokud má hlavní tvář seriálu Tiger King (v Česku uvedeno jako Pán tygrů) koronavirus, můžeme být rádi, že streamingová služba pořad o něm a jeho podivuhodném životě stihla natočit. Je to totiž něco, co rozhodně musíte vidět, pokud jste tak ještě neučinili. Hned vám vysvětlíme, o čem tu vlastně mluvíme.

Pán tygrů

Už jste o tom asi slyšeli, dost možná jste viděli i řadu meméček s podivným pánem s ještě podivnějším odbarveným mulletem a ve výrazném outfitu. Tiger King/Pán tygrů je sedmidílný dokumentární seriál, jehož podtitul "Murder, Mayhem and Madness" naprosto dokonale vystihuje, oč v něm jde.

Amerika je mimo jiné semeništěm toho největšího myslitelného i nemyslitelného bizáru. Tato konkrétní minisérie se zaměřuje na chovatele divé zvěře, tygrů, lvů a dalších šelem. Pořad se věnuje několika osobnostem, nejvýraznější z nich je ale právě Joe Exotic. Vlastním jménem Joseph Allen Maldonado-Passage je výstřední sedmapadesátiletý gay se dvěma manžely a zálibou v divokých módních kreacích i někdejší provozovatel jedné z největších exotických ZOO v USA.

Dalšími protagonisty pořadu jsou Exoticův střídmější, serióznější kolega z oboru Bhagavan 'Doc' Antla a také želízko z druhé strany barikády, aktivistka bojující za práva zvířat Carole Baskin. Záměrně jsme napsali protagonisty, nikoliv hrdiny, protože tato bizarní podívaná žádných hrdinů nezná. Nikdo není zcela nevinný, každý má svou temnou stránku zahrnující jednání z amorálních pohnutek.

Nejprve sledujeme běžné problémy z každodenního života chovatelů exotické fauny, velmi rychle to ale nabere opravdu šílené obrátky, o kterých vám ale nic neřekneme - stejně, jako vám neřekneme, proč je vlastně Joe v tom vězení. Podívejte se radši na trailer:

Anebo se podívejte do galerie, ať víte, do čeho jdete...

Jediné, co musíte momentálně vědět, je fakt, že se jedná o jednu z dokumentárních událostí roku a i lidé, kteří se zařekli, že si během karantény nevymyjí mozek neustálým sledování filmů a seriálů, kvůli Pánovi tygrů udělali výjimku. Podívejte se na to. Fakt!

Podobné články

Doporučujeme

Další články