fb pixel Nejhorší české komedie, co najdete na Netflixu aneb tuzemské filmy tak blbé, že z nich vykvetete – G.cz
Vyhledávání

Nejhorší české komedie, co najdete na Netflixu aneb tuzemské filmy tak blbé, že z nich vykvetete

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

To je pořád "Co zaručeně vidět na Netflixu, když se nudíte v karanténě"... Ale čemu se tam vyhnout, aby jste si tu izolaci předčasně neukončili dobrovolnou sebevraždou nebo neznepříjemnili vydloubáním vlastních očí, to vám nikdo neřekne. Naštěstí je tu Géčko!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 2.4.2020, 09:29

České filmy jsou jako koronavirus...

Ze začátku to nikdo moc neregistroval, případně si myslel, že je to spíš vtip. Pak to lidi krátce brali seriózně, ale teď už je to jen šílenství, zmar a bída, která nebere konce. Přátelé; článků, žebříčků a galerií na téma "co si v karanténě pustit na Netflixu" jste u nás i na jiných webech už viděli habakůk. My vám teď ale povíme, co si za žádnou cenu nepouštět.

Víte, na té oblíbené streamingové službě se dá totiž proklikat až do sekce s názvem "Východoevropské filmy", kde kromě krásných českých klasik, jako jsou filmy Vesničko má středisková, Postřižiny, Na samotě u lesa či Slavnosti sněženek objevíte rovněž řadu pokusů současných českých filmařů tvořit komedie.

Nám ty humoresky vždycky šly, ale od začátku nového tisíciletí to je spíš jízda z kopce, nemyslíte? V následující galerii tak najdete výběr těch opravdu nejblbějších tuzemských snímků, které jsou aktuálně v nabídce Netflixu, a vy byste si měli dát sakra pozor, aby vám tam náhodou omylem neskočily a nezačaly se přehrávat...

Samozřejmě, že těch příšerných kousků u nás za posledních 20 let vzniklo mnohem víc. Jenže ty už na Netflixu naštěstí nejsou a navíc, to bychom tu také mohli být do nekonečna nebo ještě déle - do konce platnosti nouzového stavu v ČR. Museli bychom vzít v potaz filmy, co jsou tak blbé, až jsou dobré - třeba Snowboarďáky - filmy, jejichž existenci by neospravedlnil ani fakt, že jejich sledování léčí rakovinu - sem patří tvorba Tomáše Magnuska - nebo třeba romantické komedie, které se u nás dobrou dekádu točí podle jedné šablony a dokonce i s těmi samými herci.

Každopádně; užijte si přehled toho, co nevidět, a pokud vás zajímá, co si naopak vaši pozornost zaslouží, dočtete se to zde:

Anebo tu obrazovku na chvíli taky vypněte a přečtěte si nějakou knihu. Nebo si upečte chleba.

Podobné články

Doporučujeme

Další články