fb pixel Testovať, testovať a znovu testovať: Připomeňte si zásadní hlášky z Babišova velikonočního projevu – G.cz
Vyhledávání

Testovať, testovať a znovu testovať: Připomeňte si zásadní hlášky z Babišova velikonočního projevu

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Předvelikoční projev Andreje Babiše v nás zanechal velmi smíšené pocity. Zatímco z jedné strany se snažil působit velmi vznešeně, připraveně a státnicky, z té druhé klasicky připomínal Milouše Jakeše v dobách největší slávy. Po dvou dnech bádání se nám z projevu podařilo vyzobat ty nejzásadnější hlášky a udělat z nich sérii memes pro pobavení a každodenní použití.

Martin Miko
Martin Miko 11.4.2020, 12:13

Z velikonočního projevu

Dva dny nám trvalo vstřebat v pořadí již druhý koronavirový projev preméra Andreje Babiše, který nám měl do žil nahnat optimismus, naději a zodpovědnost; tedy věci, kterých nám v oběhu koluje stále méně a méně. Venku se udělalo hezky a navíc prožíváme Velikonoce, které se nesou v duchu hezkého počasí a setkávání se s lidmi. Letos tomu je samozřejmě jinak, protože se nesmíme sdružovat a musíme na sobě mít roušky.

My jsme si premiérův projev vzali k srdci, a místo pobíhání venku ve skupinkách a lízání zmrzliny na veřejnosti jsme se rozhodli, že sepíšeme všechny zásadní hlášky z jeho projevu. Všichni se asi shodneme na tom, že role mesiáše Andrejovi příliš nesvědčí. Projev to byl přesto dobrý, ale do jeho úst se nehodí. Určitě si při jeho předčítání připadal jako Halina v legínách, ale teď s tím už nic neuděláme.

Z vyzobaných hlášek vznikla zásadní memes, které by neměly jen tak zapadnout. Uvidíme, co přinese přímo velikonoční projev prezidenta Miloše Zemana, který hlava státu přednese na Boží hod velikonoční přesně v poledne. Tak hezké svátky všem lidem dobré i špatné vůle.

Podobné články

Doporučujeme

Další články