fb pixel Tenkrát v Hollywoodu: Margot Robbie zahrála Sharon Tate tak věrně, že na premiéře rozplakala sestru zavražděné herečky – G.cz
Vyhledávání

Tenkrát v Hollywoodu: Margot Robbie zahrála Sharon Tate tak věrně, že na premiéře rozplakala sestru zavražděné herečky

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Velkolepý příběh z geniální mysli Quentina Tarantina na pozadí skutečného Hollywoodu 60. let. Taková je nedočkavě vyhlížená novinka Tenkrát v Hollywoodu, která do českých kin přijde 18. srpna. Fiktivní část snímku zatím známe jen v hrubých obrysech, ale co ta realita?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 6.8.2019, 16:15

Jako dvojčata

Televizní herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) byl dlouhá léta hvězdou obrazovek. A spolu s ním i jeho dlouholetý kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt). Ti dva ale mají větší ambice, a tak se rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969. Přestěhují se do Los Angeles a po počátečním rozčarování si hodně slibují od známosti s jejich sousedkou, krásnou herečkou Sharon Tate (Margot Robbie). Jenže nikdo z tohohle trojúhelníku netuší, že pohledná blondýnka přinese slávu úplně jiným lidem. Zcela nechtěně a brutálně tragickým způsobem.

Devátý film kultovního režiséra Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu je zároveň jedním z jeho posledních - alespoň to tvůrce už nějakou dobu hlásá: natočím deset filmů a šlus. I proto jsou filmoví fanoušci po celém světě napnuti k prasknutí, co jim jejich oblíbenec tentokrát naservíruje. Fiktivní story Ricka a Cliffa se odehrává na pozadí skutečné vraždy Sharon Tate, manželky režiséra Romana Polanského, kterou, těhotnou a spolu s jejími přáteli, v roce 1969 zavraždili příslušníci Mansonovy Rodiny. Jak Polanski, tak slavný vůdce sekty se v Tarantinově kousku objeví - a to co do výčtu reálných osobností stále není vše.

Od 18. srpna v tomhle skoro tříhodinovém počinu uvidíme třeba ještě Steva McQueena nebo legendárního krále bojových umění Bruce Leeho. Kdo všechny tyhle skutečné hvězdy vlastně hraje a jak velká podoba tam je, na to se můžete podívat v galerii tady:

Mimochodem, Margot Robbie prý zahrála Sharon Tate tak věrně, že na americké premiéře snímku Sahronian sestra půlku projekce probrečela. Inu, i my se na nového Tarantina pochopitelně těšíme a chystáme se na něj do kina hned, jak to bude možné. Recenzi očekávejte vzápětí!

A mezitím si připomeňte jiný Quentinův slavný počin - tady jsou Hanebný pancharti ve 12 zajímavostech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články