fb pixel Jeho nejlepší film od Pulp Fiction? Tarantino pustil druhý trailer k Tenkrát v Hollywoodu a my se teda hodně těšíme! – G.cz
Vyhledávání

Jeho nejlepší film od Pulp Fiction? Tarantino pustil druhý trailer k Tenkrát v Hollywoodu a my se teda hodně těšíme!

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Ať už je srpen! Právě tehdy má premiéru nejnovější projekt Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu. Kultovní režisér nyní světu odhalil druhou upoutávku, která oproti první ukazuje mnohem víc. A někteří se na jejím základě nebojí dopředu soudit, že se jedná o filmařům nejlepší snímek od Pulp Fiction.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 22.5.2019, 16:10

Leo s plamenometem

Každý nový snímek režiséra Quentina Tarantina je napjatě očekáván nejen jeho skalními příznivci, ale tak nějak obecně diváckou obcí. Ano, tvůrce, který v srdci zůstává především filmovým nadšencem, je sice osobitý, ale dokáže oslovit a bavit vlastně skoro všechny. Dost mu k tomu pomáhají herecké hvězdy největšího lesku, kterými jsou jeho počiny zejména v posledních letech přímo našlapány.

Jinak tomu není ani v případě Tenkrát v Hollywoodu, nejaktuálnějšímu kusu z Tarantinovy dílny. Film je natočen na motivy skutečných událostí a odehrává se koncem 60. let. Hlavními postavami jsou bývalá westernová hvězda Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt). Slávu si slibují od krásné sousedky, jíž není nikdo jiný než herečka Sharon Tate (Margot Robbie). Její manžel, režisér Roman Polanski, je na natáčení v Evropě. Sharon je ale zanedlouho zavražděna fanatickým sériovým vrahem Charlesem Mansonem (Damon Herriman) a jeho "rodinou"...

Příběh filmu, který si odbude premiéru 8. srpna, známe už déle. Video výše je ale úplně čerstvá, v pořadí druhá upoutávka, kterou tvůrci snímku zveřejnili a podle nás to vypadá opravdu skvěle! Co říkáte vy?

A tady čtěte 12 málo známých faktů o Tarantinových Hanebných panchartech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články