fb pixel Tajná svatba Jiřího Ovčáčka: Mluvčí prezidenta se oženil s Ukrajinkou – G.cz
Vyhledávání

Tajná svatba Jiřího Ovčáčka: Mluvčí prezidenta se oženil s Ukrajinkou

Zdroj: Profimedia

Šlo o sňatek z rozumu? Opil se do nepříčetnosti a probudil se s prstenem na ruce? Nebo se jen snaží zaplnit prázdné místo poté, co Miloši Zemanovi skončí prezidentský mandát. Svatba Jiřího Ovčáčka je opředena mnoha teoriemi a legendami, na které bychom rádi znali odpověď. K utajované svatbě podle informací Blesku došlo v pátek v kostele.

Martin Miko
Martin Miko 7.11.2022, 12:46

Jiří Ovčáček se oženil

Pokud jste doufali v poklidné pondělí, musíme vás zklamat. Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček (43) se v tajnosti oženil, a to dokonce v kostele. Jeho partnerkou je prý již od jara tajemná žena z Ukrajiny, kterou měl mluvčí poznat v rámci pomoci ubytování uprchlíkům před ruskou invazí. Proslýchá se, že ženich Ovčáček navíc vyženil syna v předškolním věku.

„Byl to obřad v úzkém kruhu nejbližších přátel,“ dozvěděl se Blesk.cz od zdroje, který je blízký Hradu a nepřál si být jmenován, nicméně samotný Ovčáček se k celé situaci prozatím nevyjádřil a na telefonáty a SMS prozatím neodpovídá.

Jediné, co se prozatím ví, je, že se páteční obřad odehrál v kostele, a že Ovčáčkova choť pochází z Ukrajiny, odkud na jaře utekla kvůli ruské invazi. Seznámit se podle všeho měli v rámci jeho dobrovolné pomoci s ubytováním uprchlíků v Česku.

Panu Ovčáčkovi přejeme šťastné manželství, a ať se mu v chomoutu daří lépe než poslední rok v zaměstnání, kdy jsme o něm a jeho nadřízeném v podstatě neslyšeli.

Podobné články

Doporučujeme

Další články