fb pixel Bizár týdne: Nejznámější český panic Radek Hásek se oženil, pro svou nevěstu složil šílený song – G.cz
Vyhledávání

Bizár týdne: Nejznámější český panic Radek Hásek se oženil, pro svou nevěstu složil šílený song

Zdroj: Facebook.com - Radek Hásek

I básníci mají své dny. Extravagantní básník, příležitostný herec a člen teplického uskupení Der Popletter Radek Hásek se konečně oženil. Radka si můžete z minulosti pamatovat například z protiparoubkovských demonstrací, kde tehdejšímu premiérovi recitoval své kritické básně, z videoklipů kontroverzního rappera Řezníka nebo z legendárního pořadu Vypadáš skvěle!, kde překvapil vychloubáním se o svém panictví nejen Vlastimila Harapese.

Martin Miko
Martin Miko 8.6.2022, 14:32

Hásek konečně zabodoval

Zázraky se dějí každý den. Někdo tomu nevěří, přesto je to tak. Těmito slovy bychom mohli vystihnout současnou situaci, která se odehrála v severočeských Teplicích. Právě zde se jeden šílený básník stal po dlouhém čekání ženichem. Jeho ženou se stala krásná mladá dívka vietnamského původu, kterou v elegantním vínovém obleku, oholený a ostříhaný, dovedl Radek až k oltáři. Tam si řekli své ano v počtu příznivců menším než malém.

„Ahoj - začalo to touto skladbou a skončilo to svatbou. Neměl jsem ani ponětí, že když uděláme s naší kapelou tuto skladbu, kterou jsem věnoval Lin abych jí sdělil že ji miluji že 4.6 dojde k svatbě. Tak jako tak díky této písničce si mohu spočítat jak dlouho spolu chodíme. Doufejme že náš stah nebude nedokonalý jak tato skladba - samotný klip má do romantiky dost daleko. Zpěv ani hudbu raději nebudu komentovat,“ sdělil Hásek celému světu na svém Facebooku a následně přiložil píseň, která rozhodně stojí za poslech. Tu nahrál se svou kapelou s názvem Kladivem do hlavy.

„Nalodím se do kanoje, pojedu s ní do Hanoie. Žije tam láska tam láska moje. S ní pojedu do Saigonu, domluvíme se po telefonu,“ rozjíždí okázale Radek svou píseň věnovanou budoucí ženě Lin a dále pokračuje rýmy typu „Pojedu do Ho Či Minova města – tam žije má nevěsta“. Více se nám ani v textu nechce prozrazovat, protože poslech této „milostné“ písně rozhodně stojí za to.

Čerstvý ženich se na svých sociálních sítích podělil s veřejností o fotografie ze svatby, a dokonce zveřejnil i záznam z obřadu. Celé to rozhodně stojí za zhlédnutí. Věříme, že jedno oko nezůstane suché. Líbit se vám bude i změna vizáže teplického básníka, který si na svatbu pořídil nový oblek, a dokonce se i upravil. Vypadá to, že to bude láska jako řemen.

Háskova svatba bezesporu patří mezi události letošního roku, protože on sám o sobě dlouhá léta tvrdí, že ho nikdo nechce. Legendou se stal poprvé v roce 2006, když se objevil v pořadu s názvem Vypadáš skvěle!, kde se Radek nechal zkulturnit. Před proměnou, která zahrnovala změnu účesu, stylu oblékání i nápravu chrupu, se veřejně pochlubil s tím, že ještě nikdy nezasunul. „Je mi 30 a stále jsem panic. Té, která si mě zamiluje, slibuji, že se začnu mýt!“ sdělil tehdy do televize. Pokud jste tento legendární díl pořadu Vypadáš skvěle! neviděli, tak doporučujeme zhlédnout, protože to vážně stojí za to.

Podobné články

Doporučujeme

Další články