fb pixel Sto lží Andreje Babiše: A není to málo, Antone Pavloviči? – G.cz
Vyhledávání

Sto lží Andreje Babiše: A není to málo, Antone Pavloviči?

Zdroj: Profimedia.cz

Věděli jste, že náš premiér Andrej Babiš nám lhal minimálně stokrát? Díky grafikovi a programátorovi Vladimíru Adamovskému, který se rozhodl „zamakat“ a vybrat sto z jeho největších lží a detailně je rozpracovat, tu máme exkluzivní předvolební materiál. Ten je navíc pečlivě ozdrojovaný hned z několika zdrojů. A takhle si tu žijeme.

Martin Miko
Martin Miko 1.10.2021, 09:00

100 lží AB

Andrej Babiš má před volbami, takže situace v Česku musí vypadat naprosto bezproblémově. Nicméně ne na všech frontách se mu to prozatím podařilo. Ve čtvrtek například ČNB zvedla základní úrokové sazby o tři čtvrtiny procentního bodu, což znamená, že všichni budeme mít dražší veškeré bankovní úvěry, včetně hypoték. Nyní už zároveň víme, že se po volbách bude razantně zdražovat elektřina, i když ČEZ prozatím mlčí. A do toho všeho ta proticovidová restriktivní opatření, která lidé v Česku nemají rádi ze všeho nejvíce. Historie z minulého roku se opakuje, takže je dost možné, že se po volebním víkendu opět dočkáme zavádění zákazů a rušení veřejných akcí. Nicméně v Česku už máme zhruba 6 milionů naočkovaných lidí, takže díky nim situace nebude tak odstrašující jako v roce 2020!

Zpátky k Babišovým lžím. Projekt grafika a programátora Vladimíra Adamovského najdete na webu 100lzi.cz a nemá žádného politika ani zadavatele, který by ho financoval. Nejedná se proto o volební kampaň podle paragrafu 16 zákona o volbách, jak zmiňuje na svém jednoduchém, ale velmi jasně sdělujícím webu.

A čeho se ty Babišovy lži vlastně týkají? V podstatě celé jeho politické kariéry a výroků, které za celou dobu řekl nahlas do éteru. Konkrétně se jedná například o jeho výroky, v nichž prohlašuje, že nikdy nespolupracoval s StB nebo že s Čapím hnízdem nemá nic společného, a navíc neví, komu patří. Náš premiér říká nahlas spoustu věcí, jen bohužel ne všechno je pravda.

Pokud se zrovna nudíte v práci, ležíte doma s rýmičkou nebo covidem, a máte zrovna spoustu volného času, doporučujeme vám si web projet. Vážně to stojí za to!

Podobné články

Doporučujeme

Další články