fb pixel Sraz nejzbytečnější organizace v Česku: Dělnická mládež úřadovala v country hospodě, dorazil i Vandas – G.cz
Vyhledávání

Sraz nejzbytečnější organizace v Česku: Dělnická mládež úřadovala v country hospodě, dorazil i Vandas

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Minulý víkend proběhl 8. celostátní sjezd Dělnické mládeže, na který dorazil i předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti Tomáš Vandas. Ačkoliv by se podle názvu mělo jednat o důstojnou a honosnou akci, ve skutečnosti šlo o setkání deseti vlastenecky smýšlejících „dělníčků“ v country hospodě Klepáč v pražských Nuslích.

Martin Miko
Martin Miko 24.10.2019, 15:59

Méně než jsme doufali

Když jsme o letošních prázdninách psali o Dělnické mládeži, která se snaží lanařit mladé lidi s podprůměrným IQ, a následně do nich vštěpovat nenávist vůči homosexuálům, uprchlíkům, neomarxistům, globalistům a dalším sociálním skupinám, vzbudili jsme v mnoha lidech rozporuplné emoce, které zahrnovaly i mnoho vtipných urážek. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se vás rozhodli informovat o tom, že tato emoce vzbuzující organizace měla celostátní sjezd v nuselské country hospodě.

Dělnická mládež se na svém Facebooku pochlubila každoročním sjezdem, v rámci kterého obhájil post předsedy Dělnické mládeže Martin Aubrecht. Pozici místopředsedkyně obhájila Nela Veselá a tajemníkem byl zvolen Pavel Čížek. Za členy představenstva byli zvoleni Veronika Jana Pospíšilová a Martin Helebrandt. Do toho na sjezdu vystoupil jako host aktivista Dominik Bastl, který podle jejich slov přednesl delegátům zdraviti od předsedy spřátelené Národní demokracie Adama B. Bartoše. Dorazil i předseda DSSS Tomáš Vandas společně s místopředsedou Jiřím Štěpánkem. Na celostátní sjezd této xenofobní organizace dorazilo zanedbatelných 10 lidí. To je vlastně velmi dobrá zpráva, že se o Dělnickou mládež a podobné organizace zajímají jen promile mladých lidí.

Co se dělo za dveřmi country hospody jsme se samozřejmě nedozvěděli, a proto jsme sjeli na timeline Dělnické mládeže trochu níž a získali tak cenné informace.Věděli jste, že dnešní mládež si může snadno pořídit drogy? „Tento zrůdný liberálně demokratický režim si přeje celkový úpadek mladých! Drogy a podpora multikulturalismu dnes frčí...Vše podle plánu na destrukci evropských národů. Postav se s námi proti této promyšlené genocidě,“ napsal admin DM na facebook. Někdo by měl Dělnickou mládež upozornit na to, že pivo je také droga, takže by se jejich sjezdy měly konat v kavárně. I když...kafe je vlastně taky droga.

Následující fotogalerie z 8. celonárodního sjezdu DM vás přesvědčí o tom, že všechny ty nacionalistické a rasistické žvásty v diskuzích na internetu a posílání romských dětí do plynu nevytváří tato hrstka lidí, která by nedokázala sestavit ani fotbalový tým, ale bohužel to na internet píšou běžní lidé, které potkáváme ve frontách supermarketů, v zaměstnání nebo v hospodě.

A zde vás nemile překvapí pirát Michálek, který byl velmi zlý na své podřízené.

Podobné články

Doporučujeme

Další články