fb pixel Sonic ve filmu vypadá jako debílek, zlobí se fanoušci kultovního ježka. Kvůli protestům bude postava upravena – G.cz
Vyhledávání

Sonic ve filmu vypadá jako debílek, zlobí se fanoušci kultovního ježka. Kvůli protestům bude postava upravena

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Kdo by neznal super rychlého ježka Sonica, který s prstem v nose stíhá utíkat před šíleným vědcem Dr. Eggmanem? Nyní se dala dohromady spousta chytrých hlav a po několika letech čekání vytvořila trailer k prvnímu hranému filmu s názvem Sonic The Hedgehog, ve kterém se kromě zprzněného ježka objeví i Jim Carrey jako padouch. Tvůrci snímku slíbili, že znetvořeného Sonica předělají. Děkujeme.

Martin Miko
Martin Miko 7.5.2019, 09:38

Stěžovat si se vyplatí

Zničit oblíbenou komiksovou postavu špatnou animací, která je založená na jinačích rysech než známe, to je smrtelný hřích. Lidé jsou v některých věcech konzervativní a ukázalo se, že ježek Sonic je jednou z nich. Zdeformovaný super rychlý ježek dokonce naštval lidi mnohem víc než Will Smith jako modrý džin z lahve v real-action verzi Aladdina.

Nutno podotknout, že trailer na Sonic The Hedgehod vidělo během 6 dnů neuvěřitelných 27 milionů lidí, což je poměrně úspěch. Pravděpodobně si však nikdo z tvůrců neotestoval vnímání postavy, protože fanouškům se Sonicův vzhled moc nezamlouvá a na internetu se dokonce objevilo hned několik návrhů od amatérských designerů a grafiků, jak by mohl ježekvvypadat mnohem lépe. Reakcí bylo zřejmě tolik, že se filmoví producenti i režisér Jeff Fowler rozhodli, že modrého hrdinu předělají.

Lidem se nelíbila především jeho odlišná stavba těla, malé oči a lidské zuby. Fanoušci dokonce na internetu prohlašovali, že mnohem sympatičtějí je jim záporák Dr. Eggman, kterého ztvární oblíbený komik Jim Carrey. Každopádně se premiéra filmu chystá na listopad letošního roku, takže doufejme, že všichni vše stihnou a prvotní katastrofu napraví.

A zde vás překvapí nový film s Pokémony, ve kterém bude postavu Pikachu dabovat Deadpool.

Podobné články

Doporučujeme

Další články