Sny internetových vtipálků se staly realitou: manažer kapely Argema Miloslav Rozner (SPD) se stal poslancem

Obrázek uživatele Martin Miko
22.10.2017, 18:10

Od té doby, co se v předvolební debatě na téma kultura v České televizi objevil krajský lídr SPD za Jihočeský kraj – Miloslav Rozner, se početná skupina internetových trollů a posměváčků modlila, aby se stal poslancem. Jižní Čechy nezklamaly a vyslaly do Poslanecké sněmovny toho nejlepšího z nich. Dnes již kultovní odborník na kulturu a manažer kapely Argema ponese svou výřečnou pochodeň příští čtyři roky. Teoreticky by se mohl stát i ministrem kultury, což znamenalo i patřičné "odbyrikritizování" kulturního života v Česku.

Legendární Miloslav Rozner pokračuje ve své show

Český národ opět nezklamal a díky víkendovým volbám vyslal do parlamentu ty nejlepší z našich řad. Co se týče Jihočeského kraje, tak se jihočeským trollům povedlo něco dosud nevídaného. Do dnešního dne totiž panuje podezření, že po zhlédnutí legendární debaty v České televizi na téma kultura, kterou jednoznačně vyhrál svými perfektně připravenými příspěvky manažer kapely Argema Miloslav Rozner, se vysoká skupinka jihočeských vtipálků rozhodla, že budou volit právě jeho, aby byla po příští čtyři roky v Poslanecké sněmovně pořádná dávka legrace.

Po říjnovém výstupu pana Roznera se sice mohlo zdát, že v očích veřejnosti klesne v preferencích na bod mrazu, přesto se však straně SPD v Jihočeském kraji podařilo ve volbách získat 9,85 %, což posunulo Mílu do Poslanecké sněmovny. Rozner dokonce obdržel 642 preferenčních hlasů a strana na jihu Čech obdržela 1 mandát.

Když se jihočeský sen změní v realitu

Když se ve volebním štábu SPD objevil rocker Aleš Brichta, aby zazpíval českou hymnu, už bylo téměř jasné, že SPD v čele s Tomiem Okamurou získá dvouciferné číslo ve volebním výsledku. Ve štábu byl přítomen i Miloslav Rozner, kterému naštěstí nikdo do ruky mikrofon nepodal, i když to byl bezesporu škodolibý sen všech jeho „fanoušků“, které mu vytváří posměšné facebookové skupiny, kde doufají, že se stane po Danielu Hermanovi příštím ministrem kultury.

V příštích dnech/týdnech se konečný verdikt politických stran o tom, kdo s kým bude vládnout, skutečně dozvíme. Co myslíte vy? Dostane se SPD do vlády nebo stráví 4 roky v roli opozice? Možných variant je hned několik, avšak žádná z nich se neobejde bez vítězného hnutí ANO.

A zde volby potvrdily, že ČSSD míří ke dnu.


Komentáře

Doporučeno pro vás