Snědl všechno zkažené polské maso? Výlev hysterického okamurovce Volného baví internet – G.cz
Vyhledávání

Snědl všechno zkažené polské maso? Výlev hysterického okamurovce Volného baví internet

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Jak to dopadne, když se v Poslanecké sněmovně projednává zákon o cizincích? Minimálně jednomu okamurovcovi rupnou nervy. A v pátek tento los padl na Lubomíra Volného, který opět zazářil. Slovy "Pojď ven!" vyzýval na férovku poslance Jana Birkeho (ČSSD), čímž zasedání Sněmovny degradoval na sedánek ve čtvrté cenové. A jak to tak bývá, reakce na sebe nedala dlouho čekat. Podívejte se, jaké ohlasy svým ostudným vystoupením vyprovokoval.

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová 2.2.2019, 12:26

Opakovaná ostuda okamurovce

O tom, že Volný není nejzářnější příklad gentlemana, se můžeme snadno přesvědčit už při projíždění jeho profilů na sociálních sítích. Pro sprosté slovo nejde daleko a s oblibou se tu naváží do bývalého prezidenta Václava Havla, kterého označuje za válečného zločince. Máslo na hlavě má ale přitom sám Volný.

Do povědomí české veřejnosti se tento bývalý učitel tělocviku dostal jako poslanec, který brojí proti menšinám, zároveň však na jejich úkor profituje. V ostravském romském ghettu totiž vlastní dva domy, v nichž pronajímá sociálně znevýhodněným obyvatelům zchátralé byty výrazně nad tržní cenou. Lidé za jejich pronájem platí okolo deseti tisíc korun měsíčně, což je zhruba třikrát více, než kdyby bydleli v obecním. Jeho domovská strana SPD přitom proti těmto praktikám aktivně vystupuje.

Naposledy na sebe Volný upozornil v pátek, kdy se při projednávání zákona o pobytu cizinců snažil dát jediného českého teroristu Jaromíra Baldu za vinu "sluníčkářům". Po několika vyřčených nesmyslech, v nichž varoval přísedící poslance před reálným muslimským teroristickým útokem apod., byl Volný okřiknut Janem Birkem (ČSSD), aby už přestal.

To však neměl dělat, neboť to vyvrcholilo tím, že Volný začal na Birkeho křičet: "Pojd ven!", což se musel naučit v některé z ostravských putik. Nad tímto groteskním vystoupením se nyní baví celý internet, a tak jsme pro vás sesbírali nejvýživnější reakce na Twitteru, které vam jistě vykouzlí úsměv na rtech. Přesvědčte se v galerii:

A tady čtěte víc o ostudném vystoupení Volného v Poslanecké sněmovně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články