fb pixel Smějeme se s Adamem Vojtěchem: Velká galerie vtipů o ministrovi zdravotnictví, kterej byl moc slušnej – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s Adamem Vojtěchem: Velká galerie vtipů o ministrovi zdravotnictví, kterej byl moc slušnej

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Adam Vojtěch se vrátil! Poté, co ministr zdravotnictví Petr Arenberger nezvládl správně vyplnit svoje daňové přiznání a zahrnout do něj i své desítky domů a hektarů polí, se ukázalo, že mnohem rozumnější bude opět zaměstnat Vojtěcha. Toho se samozřejmě chytla nejen opozice, ale i naše redakce, která shromáždila veškeré koláže s Vojtěchem od našeho kolážisty Vaina. A tak opět otevíráme Pandořinu skříňku politického humoru.

Martin Miko
Martin Miko 25.5.2021, 15:02

Vojtěch se vrátil jako Terminátor

Žijeme v zemi, kde nás odstupující ministr zdravotnictví zve na kolonoskopii, takže se tu vlastně nikdo nediví, že nám tu člověk v této pozici vydrží pracovat zhruba 6 týdnů. Než to po mediálním lynči vzdá. Naštěstí je tu mezi námi exministr Adam Vojtěch (ANO), který se v posledním roce pohyboval někde mezi Finskem a Krajskou zdravotní. Nyní to vypadá, že být ministrem zdravotnictví je nabídka, jež se nedá odmítnout. To nám Vojtěch dokazuje tím, že do toho jde podruhé, což samozřejmě velmi ceníme.

A abychom si připomněli všechny jeho dosavadní činy, které stihl napáchat během prvního lockdownu, dovolte, abychom vytáhli velkou galerii koláží od našeho dvorního grafika Vaina. Díky ní si velmi rychle vzpomenete na relativně nedávné události.

Myslíte si, že to Adam Vojtěch vydrží až do voleb? Je dost pravděpodobné, že se na jeho místě ještě protočí Prymula a Blatný. Vypsal už někdo sázky?

Podobné články

Doporučujeme

Další články