fb pixel Smějeme se s Petrem Arenbergem: Velká galerie vtipů o muži, který má víc domů než soudnosti – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s Petrem Arenbergem: Velká galerie vtipů o muži, který má víc domů než soudnosti

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Je více než pravděpodobné, že jste ve svém životě nepotkali nikoho, kdo by měl ve svém vlastnictví tolik nemovitostí jako současný ministr zdravotnictví Petr Arenberger. Tomu se kvůli svému majetkovému přiznání odstupovat nechce, což znamená, že mají s Hamáčkem hodně společného. Naštěstí jsme tu my, abychom se těmto lidem opět vysmáli.

redakce G.cz 18.5.2021, 08:57

Petr Arenberger nás baví

Možná ho znáte pod krycím jménem Kůže. Také existuje poměrně velká pravděpodobnost, že si od něj pronajímáte byt. Díky těmto jasným indiciím se vám v podstatě ihned musel vybavit již čtvrtý ministr zdravotnictví v této vládě, jenž nám dělá radost asi jako klesající bitcoin nebo zákaz chození do hospod. Petr Arenberger se stal terčem českých médií, která na něj vytahují stále další a další skutečnosti ohledně jeho majetkového přiznání. V tom zatajil nějaké ty nemovitosti a příjmy z vedlejší činnosti. V normální zemi by kvůli těmto skandálům vrcholný politik odstoupil a ještě se omluvil. Jenže tady jsme v Česku, takže nic takového nečekejte.

I když se prozatím hovoří o tom, že Arenberger ve své funkci setrvá, tak máme takové malé tušení, že opět přijde velká změna. Sám předseda vlády Babiš řekl, že má ještě kam sáhnout. To v překladu znamená, že se již brzy seznámíme s dalším ministrem zdravotnictví. Arenberger se funkce ujal v dubnu tohoto roku, takže za tu dobu nestihl nic pokazit. Jeho pověst však pokazila média za něj. Ale díky tomu se na internetu objevily i desítky skvělých vtipů, které Arenbergera dokonale vystihují. I my jsme se nezapomněli přidat a společně s Vainem jsme vyslali do světa několik džouků. A hned je z toho celá galerie, jež vás bude zaručeně bavit.

A kdo si myslíte, že bude příštím ministrem zdravotnictví? Nechceme nic naznačovat, ale v této zemi už zbyl jenom Kalousek. Takže to vypadá na velký návrat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články