Šmejd, nebo nákup za rozumnou cenu? Primark míří do Česka. Čeká nás fenomén zapomenutých mužů – G.cz
Vyhledávání

Šmejd, nebo nákup za rozumnou cenu? Primark míří do Česka. Čeká nás fenomén zapomenutých mužů

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Do Česka míří opěvovaný obchod s oblečením Primark, který nabízí hodně nekvalitní muziky za málo peněz. V Praze má pobočka tohoto irského oděvního řetězce vyrůst na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice a vypadá to, že jeho otevření je naplánováno na květen roku 2020, což je v podstatě za rohem. Někteří z nás už Primark důvěrně znají, jelikož se jedna z poboček nachází z nedalekých Drážďanech, kam za nákupy vyráží zástupy Čechů.

Martin Miko
Martin Miko 27.2.2019, 14:53

Primark míří do Česka

My lidé ze severních Čech známe oděvní řetězec Primark poměrně dobře, jelikož to máme vzdáleností blíže do Drážďan než do Prahy. A právě v saském hlavním městě se jedna z těchto poboček, které způsobují nákupní horečku u Čechů, nachází. Nyní se konečně dočkají i ženy v Česku, jelikož tato irská oděvní značka míří do Prahy. Obchod se otevře příští rok v květnu, což znamená, že mokrý sen mnoha nákupůchtivých žen se zanedlouho splní.

V čem je vlastně ten Primark tak výjimečný? Jedná se o obchod s velmi levným oblečením a doplňky. V rámci slevových akcí a výprodejů je však Primark ještě levnější než obvykle, což zapříčiňuje návaly českých zákazníků v německé pobočce tohoto obchodu, čehož jsme byli i my sami několikrát svědky. Například v drážďanské pobočce uslyšíte téměř jen a pouze český jazyk, takže si buďte jistí, že až se obchod otevře v Praze, zavládne panika; nastane dopravní kolaps, lidé nedorazí do práce a pravděpodobně bude někdo ušlapán.

Rovněž dojde k takzvanému fenoménu "zapomenutých mužů" před obchodem, což způsobí ženská mánie z nakupování levného nekvalitního oblečení. Takovéto situace jsou jistě nepříjemné. Proto všem mužům doporučujeme raději zůstat doma nebo v autě.

Jen si vzpomeňme na rok 2014, když se v Drážďanech otevřel Primark. Tehdy se tisíce Čechů odhodlalo vystoupit ze zóny pohodlnosti a zaplatilo si organizovaný výlet do německého města. Když vám někdo nabídne kus oblečení za pár euro, tak vlastně ani neřešíte, jak je možné, že to někdo dokázal takto levně vyrobit. Důležité je, že někdo v Asii vaše nové triko s motivem kapely Sex Pistols vyrobil. Že to možná byl dětský otrok, kterému za to zaplatili pár korun, se snažíte přehlédnout.

Neočekávejte od Primarku nějaký hit. Cena odpovídá kvalitě, takže si představte, jak to asi vypadá.

A zde máte možnost číst hned několik básní od poslance Miroslava Kalouska.

Podobné články

Doporučujeme

Další články