fb pixel Slovenskému premiérovi Pellegrinimu z kapsy vypadl podezřelý sáček. Nebyly to drogy, ale párátko, tvrdí jeho mluvčí – G.cz
Vyhledávání

Slovenskému premiérovi Pellegrinimu z kapsy vypadl podezřelý sáček. Nebyly to drogy, ale párátko, tvrdí jeho mluvčí

Novému slovenskému premiérovi Pellegrinimu během tiskové konference vypadl z náprsní kapsy podezřelý bílý předmět, který připomíná sáček s kokainem. Lidé na Slovensku mají tak opět o zábavu postaráno. V internetových diskuzích se ihned začalo švitořit, že Peter Pellergrini u sebe měl drogy. Tiskový mluvčí však tvrdí, že se jednalo o párátko. Nosí někdo z vás párátka v náprsní kapse?

Martin Miko
Martin Miko 22.3.2018, 15:07

Pellegrini a jeho bílý pytlík

Slovensko diskutuje nad tajuplným předmětem, který vypadl z náprsní kapsy náhradníkovi Roberta Fica Peteru Pellegrinimu, jenž se stal novým slovenským premiérem. Pellegrini by si měl dávat pozor na vytahování mobilního telefonu z kapsy. Co se skrývá za tajuplným bílým sáčkem? Opravdu se jedná o párátko, jak tvrdí jeho mluvčí Martin Durčák? Durčák zapřel, že by se jednalo o drogy. Prý je to nesmysl.

Slovensko se po neobjasněné smrti slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny otřásá v základech. Nejprve kvůli vraždám podal demisi ministr vnitra Robert Kaliňák a následně i slovenský premiér Robert Fico. Ficovým nástupcem v pozici premiéra se stal zmiňovaný Peter Pellegrini.

A zde je 5 aktuálních problémů, které trápí Prahu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články