fb pixel Slávek Boura vrací úder! Devadesátkový moderátor opráší koncept Rande a stane se z něj lidský Tinder – G.cz
Vyhledávání

Slávek Boura vrací úder! Devadesátkový moderátor opráší koncept Rande a stane se z něj lidský Tinder

Zdroj: TV Nova / CET 21

Dáme lásku? Novou interaktivní seznamku ve středu v 18 hodin představí na webu Went.fb i na sociálních sítích kultovní moderátor Slávek Boura, kterého si všichni pamatujeme z „nováckého“ pořadu Rande. 90. léta se vrací se vším všudy a resurekce veřejného randění je toho jasným důkazem. Tohle bude ještě bizár dle našeho gusta.

Martin Miko
Martin Miko 3.2.2021, 11:45

Pořad Rande hlásí návrat

Doby, kdy jsme v sobotu odpoledne sledovali soutěžní pořad Rande na TV Nova se Slávkem Bourou a Markétou Mayerovou, jsou ty tam. I když se podle hodnocení ČSFD.cz jedná o pořad s naprosto otřesným hodnocením, tak v dobách své největší slávy dosahoval sledovanosti i přes jeden a půl milionu diváků. Tvůrcům pořadu se dokonce podařilo natočit speciál pro homosexuální nebo obézní jedince, což by ocenila i současná progresivní společnost. Díky pořadu Rande se daly dohromady desítky párů, a některá z těchto televizních setkání skončila svatbou.

Pořad Rande nám z pohledu 21. století připomíná jen pokleslou televizní zábavu, nad kterou pouze kroutíme hlavou a říkáme si před kamarády, jak je možné, že se na tohle na konci 90. let dívalo tolik lidí. Mnozí z nás jsou doslova fascinovaní módou tehdejší doby a jiní zas nevěří tomu, že dřív bylo tak jednoduché dostat se do televize. Ano, i dnes je to snadné, pokud jdete do TV Barrandov. Jenže Rande sledovalo 15 % obyvatel této země. Pokud projedete videa na YouTube, sami zjistíte, jaký to byl jedinečný bizár, jenž by měl zůstat pohřben v počátcích vysílání TV Nova. Televizní bizár tehdejší Novy samozřejmě nebyl jen o Rande, ale i o dalších pořadech, na které jsme nejspíš už dávno zapomněli.

Po dvaceti letech se legendární moderátor Slávek Boura vrací s další interaktivní seznamkou, do které se můžete zapojit i vy. Místo Rande ale ponese název Dáme lásku? a na premiérový díl se budeme moci těšit od 3. února. „Bude to seznamka speciálně vytvořená pro sociální sítě,“ řekl exkluzivně Slávek Boura pro Extra.cz. Pořad navíc nebude moderátorská legenda 90. let uvádět sama, ale společně s Martinem Veverkou, kterého Boura do nového pořadu přizval.

Dáme lásku? poběží každou středu od 18 hodin na Facebooku i na Instagramu, a záznam pak najdeme ke zhlédnutí na YouTube, slibuje Boura všem fanouškům. Nový seznamovací pořad by měl být určený pro všechny generace, takže mu prý mají diváci dát šanci. Koncept pořadu prozatím ještě není veřejnosti moc známý, nicméně se na něm podílel i samotný Boura. Prozatím víme, že se tři zájemci budou ucházet o jednu vybranou osobu. O dalších podrobnostech pořadu se dozvíme až během vysílání.

Z pohledu naší redakce se to celé tváří tak, že nový pořad má v plánu využít zašlou televizní slávu Slávka Boury, a v případě, že pořad nebude extra vtipný nebo alespoň bizarní, tak si ho lidé už podruhé nepustí. My si samozřejmě přejeme ať je to co největší bizár, protože bychom v tom případě psali o Dáme lásku? i zítra.

Podobné články

Doporučujeme

Další články