fb pixel Kuřecí kůžičky, bába pod kořenem a tragédi z Rande: Skvostné bizáry TV Nova, které nás budou provázet už navždy – G.cz
Vyhledávání

Kuřecí kůžičky, bába pod kořenem a tragédi z Rande: Skvostné bizáry TV Nova, které nás budou provázet už navždy

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Zní to až skoro neuvěřitelně, ale TV Nova dnes slaví 26 let od svého vzniku. Za tu dobu nám stihla předat spoustu skvělých pořadů, geniálních námětů, scének a reportáží, které tu s námi zůstanou už nejspíše navždy. Zavzpomínejte s námi na to nejlepší a nejbizarnější z historie první komerční televize v postkomunistických zemích.

Martin Miko
Martin Miko 4.2.2020, 13:24

TV Nova slaví!

Když byla 4. února 1994 spuštěna první komerční celoplošná televize v Česku, nikdo netušil, jaký bude mít dopad na zdejší kulturu. To už víc než čtvrtstoletí uteklo jako voda a my jsme se za tu dobu stali svědky desítek kultovních pořadů, které máme zaryté v paměti dodnes. Připomeňme si nyní ty nejzásadnější pořady a momenty z nejstarší české soukromé televize.

Ze zmíněných pořadů však vzešlo i spousta legendárních scének, na které bychom rovněž neměli zapomínat. Kdo by neznal bábu pod kořenem, heroin brothers nebo kuřecí kůžičky Ládi Hrušky? Zde je 7 těch, které nás nejvíce a patrně už navždy poznamenaly...

1. Bába pod kořenem

2. Kuřecí kůžičky Ládi Hrušky

3. Voda v zimě zmrzne

4. Heroin Brothers v Áčku

5. Písmenko ť

6. To nejlepší z Rande

7. Zákon padajícího chleba

Tak! Upřímně doufáme, že pokud jste až dosud žili v blažené nevědomosti, případně jste po vleklé a nákladné terapii dokázali kůžičky a paní Zdenu vytěsnit, nyní je vše jinak a opět patříte mezi nás ostatní smrtelníky, které traumatické vzpomínky na uvedené televizní skvosty stále straší v nočních můrách.

Dokonce si skoro říkáme, že už to nějakou dobu není, co to bývalo a chtělo by to nějakou novou legendu. Co takhle Rey Koraneng v roušce? Aktuální, elegantní, prosté funkční!

Podobné články

Doporučujeme

Další články