Skončí to velkou svatbou, nebo smrtí Iron Mana? 5 teorií o Avengers: Endgame, které mají potenciál – G.cz
Vyhledávání

Skončí to velkou svatbou, nebo smrtí Iron Mana? 5 teorií o Avengers: Endgame, které mají potenciál

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Čtvrtí a závěreční Avengers se blíží a nedočkaví fanoušci mají plné hlavy teorií o tom, co se ve filmu s přísně střeženým dějem vlastně stane. Některé nápady jsou šílené, jiné jen trochu bláznivé a další zní vlastně docela pravděpodobně. Vybrali jsme 5 kvalitních z poslední zmíněné kategorie. Protože my už se taky nemůžeme dočkat!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 26.3.2019, 15:52

1. Captain America zemře

Jedna z nejpopulárnějších teorií se točí kolem toho, že jeden z hlavní "tahounů" bude muset zemřít - buď Iron Man, nebo Captain America. Většina se kloní k tomu, že to bude Kapitán. Proč? Obětuje se (to by jeho dušínovské povaze bylo podobné), aby někdo jiný z Avengers, pravděpodobně právě Tony Stark, získal moc nad Kamenem duše, který si lidskou oběť žádá. Jen tak Avengers zachrání polovinu galaxie. Představitel Kapitána Chris Evans dal na Twitteru najevo, že po Avengers s MCU končí a žádnou další smlouvu podepsanou nemá, takže tak či tak, tuhle postavu vidíme téměř jistě naposledy.

2. Tony Stark se bude muset obětovat

Stejně možná, dokonce možná ještě jistější, je varianta, že i když se Captain America bude chtít obětovat, Tony, který v něm navzdory rozporům vidí velkého přítele (a jak jsme viděli v Infinity War, coby drama queen jejich vztah dost hrotí), na poslední chvíli doslova skočí na jeho místo. Nebudeme si nic nalhávat - taková smrt by byla svou velkolepostí posledních Avengers vskutku hodná a jedno oko v sále by nezůstalo suché.

3. Všechno to skončí velkou, šťastnou svatbou

Byla by to změna po vší té depresi posledních několika dílů, ale říkáme si - je to velké finále, tak proč ne? Proč by to vlastně nemělo skončit tak, že Avengers všechny zachrání a nakonec se sejdou, aby oslavili něčí šťastnou svatbu a fakt, že už jejich služeb vlastně není třeba? Objevila se informace, že se natočila nějaká scéna, na kterou se čekalo 3 měsíce, protože bylo potřeba, aby se sešli všichni herci významných rolí. Takže ano, může to být svatba. Ale čí? Nabízí se Tony a Pepper, ale taky by to mohli být Vanda a Vision, který se nějakým způsobem zhmotní do normální lidské podoby. Nebo že by Bruce a Natasha?

4. V hlavní roli cestování časem

Že se v Avengers: Endgame bude cestovat časem, to je stoprocentní. Jinak si vážně neumíme představit, jak by chtěla parta hrdinů z aktuální situace vybrousit. O tom, kdo a proč se v čase vrátí, by se dal napsat samostatný článek. Ve Hře je Tony, který si osvojí schopnosti Doctora Strange (unikal totiž zákulisní scéna z natáčení, kde má Robert Downey Jr. Strangeův magický plášť), může to být Loki, který zase jednou není tak úplně mrtvý... Uvidíme.

5. Gamora se vrátí a zachrání situaci

Jedinou věc na světě Thanos vážně miluje, jediná věc se dá označit za jeho slabost - řeč je samozřejmě o Gamoře, Thanosově nevlastní dceři, kterou Titán obětoval, aby získal Kámen duše. Díky jejich vztahu je dost možné, že právě Gamora, ač mrtvá, ještě v Thanosově porážce sehraje zásadní roli. A pokud to bude právě ona, kdo ovládne Thanosovu všemocnou rukavici a porazí ho, bude to správné!

A tady se podívejte na pravý opak - 5 teorií o Avengers: Endgame tak ztřeštěných, že se jich pravděpodobně nedočkáme (ale bylo by super, kdyby ano).

Podobné články

Doporučujeme

Další články