fb pixel Zachrání kocour Goose vesmír? 5 bláznivých teorií o tom, co bude v Avengers: Endgame – G.cz
Vyhledávání

Zachrání kocour Goose vesmír? 5 bláznivých teorií o tom, co bude v Avengers: Endgame

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Blíží se to, blíží! Už 25. dubna se v sálech multikin s pořádným kýblem popcornu v rukou rozloučíme s partou Avengers. Jejich poslední společný film nese přiléhavý podtitul Endgame, jinak toho ale víme velmi málo. Nicméně fantazie fanoušků pracuje na plné obrátky, což nese někdy dost šílené ovoce. Pokud vás zajímá, co by se v Avengers podle některých mohlo stát, ale spíš nestane, čtěte dál!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 21.3.2019, 06:56

1. Nebula ukradne Thanosovi Rukavici nekonečna

Thanos, kterému se už podařilo shromáždit Kameny nekonečna, vyhladil polovinu vesmíru. V závěrečném vystoupení se mu podaří dorazit zbytek superhrdinů, kteří proti němu bojují, přelstí smrt i samotné Nekonečno a promění se v jakousi nepřemožitelnou entitu. Bohužel ale zapomene, že jeho fyzická schránka je někde nehlídaná. Uvědomí si to jeho nevlastní dcera Nebula, ukradne z Thanosova těla Rukavici nekonečna, stane se mocnější a přemůže ho. Zní to fakt hodně neuvěřitelně. No, přesně takhle se to ale odehraje v komiksové předloze. Pro filmaře ale asi trochu moc komplikované vyústění.

2. Kocour Goose všechny zachrání

Po premiéře Captain Marvel vyvstala řada otázek, tou nejpalčivější je; dáte nám víc skvělého kocoura Goose? Na první dobrou to zní divně, ale *spoiler alert* jak víme, Goose není obyčejná kočka, ale Flerken, stvoření, jehož pomocí se dá cestovat v čase, mezi dimenzemi, z místa na místo. Kdo tu říkal, že kočky jsou neužitečné líné koule chlupů? Hodit vyústění celého Avengers-dráma na jednu malou číču by bylo geniální, ale fanoušky by to ve finále asi docela zklamalo. A hněv komiksových fanoušků, ten nikdo z Marvelu zažít nechce!

3. Ant-Man naláká Thanose do dimenze Quantum Realm

Díky trailerům na poslední Avengers víme, že se na scénu vrátí Scott Lange aka Ant-Man. Proč nebyl v Infinity War? Scott totiž uvízl v dimenzi zvané Quantum Realm. A přežil díky tomu, že Kameny nekonečna tam nefungují. Existuje tedy teorie, že tam Avengeři Thanose nějak nalákají. Bezmocný a zmenšený pak pro ně bude snadným protivníkem, kterého banda porazí a nechá ho tam trčet navždy.

4. Nick Fury ví vše, už od 90. let

Doctor Strange před soubojem s Thanosem prohlédl 14 milionů možných scénářů, jak to celé dopadne, přičemž jeden jediný je dobrý. V potitulkové Infinity War se nám představuje Captain Marvel, kterou, když pochopí, co se děje, povolává Nick Fury. Je možné, že Strange odcestoval do 90. let, aby řekl Furymu, jak a že jedině Captain Marvel to může zachránit? Teorii podle fanoušků nahrává i fakt, že od devadesátek dál je Fury pořád jen zasmušilý. Ale kdo z nás ne, že, přátelé? Zlatá doba!

5. Tony Stark bude muset zabít vlastní rodiče

Další populární, leč trochu bláznivá teorie související s posuny v čase. Víme, že to byl Winter Sodlier, kdo zabil Starkovy rodiče. Byl na to ale někým najat. Kým? Někteří fanoušci si myslí, že v zájmu záchrany vesmíru bude Tony muset obětovat, co je mu nejdražší, což není ani Steve Rogers, ani Pepper, ale právě jeho rodiče, kteří mu v životě tolik chybí... Opět trochu přitažené za vlasy.

A tady se podívejte na to, co nás čeká po Avengers: MCU chystá v následujících letech minimálně 6 nových filmů!

Podobné články

Doporučujeme

Další články