Setká se Miloš Zeman s králem Tonga? Stane se Jaroslav Foldyna jezevčíkem? To vám prozradí nový díl BBCzech – G.cz
Vyhledávání

Setká se Miloš Zeman s králem Tonga? Stane se Jaroslav Foldyna jezevčíkem? To vám prozradí nový díl BBCzech

Zdroj: Koláž G.cz

Další díl našeho geniálního pořadu BBCzech je tu a s ním i Petr Klein Svoboda, který nám přináší to nejzásadnější ze světa politiky, který je nám tak blízký a zároveň tak vzdálený. S oblíbeným pořadem světového formátu se setkáváme již pošesté. Veškerý obsah je opět ve světovém jazyce za doprovodu českých titulků, které nás zasvětí do celé situace.

Martin Miko
Martin Miko 1.3.2019, 09:42

BBCzech vrací úder

Světové zprávy BBCzech opět zasahují společně s moderátorem a tvůrcem pořadu Petrem Kleinem Svobodou, který vám vysvětlí, že nemusíte sledovat americké, britské ani francouzské zpravodajství, protože i Češi mají své světové zpravodajství. To vše díky OneTV.cz a G.cz, které se už pošesté postaralo o to, abyste měli kvalitní politicky nekorektní zprávy v angličtině. To vše za doprovodu titulků, takže nemusíte mít strach, že vám nějaké slovíčko unikne.

Vzhledem k tomu, že jsme národ Švejků a Cimrmanů, jedná se samozřejmě o humoristickou relaci, jak říká Petr Klein Svoboda o svém pořadu. V tomto díle se dozvíte o tom, jak a v čem Čechům pomohl seriál Most! nebo proč chce být poslanec Foldyna (ČSSD) jezevčíkem.

A zde je 7 političek, které nás bolí víc než Volný a Okamura dohromady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články