fb pixel Seriály podzimu 2020: Vrací se The Boys i Fargo, Leonardo DiCaprio vypustí show o studené válce – G.cz
Vyhledávání

Seriály podzimu 2020: Vrací se The Boys i Fargo, Leonardo DiCaprio vypustí show o studené válce

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Seriálové novinky pro letošní podzim skoro volají po tom, aby byla zase vyhlášena plošná karanténa. Kromě nových sérií vynikajících The Boys a Farga nás čeká například seriál o původu Mildred Ratched alias ďábelské vrchní sestry z Přeletu nad kukaččím hnízdem. V seriálu Filthy Ritch se zase Samantha ze Sexu ve městě bude s nevlastními dětmi tvrdě rvát o dědictví po zámožném manželovi.

redakce G.cz 15.9.2020, 09:13

Seriály podzimu 2020, které musíte vidět

Léto skončilo, korona stále řádí, tak proč zbytečně vycházet, když se úplně klidně můžete zavřít doma s Netflixem nebo HBO a podívat se na některý z výborných seriálů, které nás letos na podzim čekají? Je toho spousta, co rozhodně stojí za vidění. Dejte na nás!

Už pár týdnů běží sci-fi seriálový počin Ridleyho Scotta Vychováni vlky, který vypráví o dvou androidech, co vychovávají lidské děti. Odehrává se totiž ve světě, kde se naše rasa nerodí, ale je pěstována. Pro fanoušky žánru povinnost a zároveň důkaz, že i přes všechny ty šílenosti, co za poslední roky vyrobil kolem Vetřelce, se Scott přeci jen ještě úplně nezbláznil. Dalším zajímavým počinem, o kterém jsme vám už říkali, že dramatická minisérie The Comey Rule. Ta je inspirovaná knihou někdejšího šéfa FBI Comeyho, který dostal od Trumpa vyhazov v souvislosti s ruským ovlivňováním amerických prezidentských voleb. Jak to celé ve skutečnosti bylo? To se asi stejně nedozvíme, ale rozhodně chceme vidět Brendana Gleesona v roli oranžové hlavy USA. Seriál poběží na Showtime od 27. září a doufáme, že jej do nabídky zařadí i nějaká nám dostupná stremingová služba.

Zásadní novinkou, kterou budeme moci sledovat už od 18. září na Netflixu, je seriál Ratched. Herečka Sarah Paulson se proslavila díky sérii Ryana Murphyho American Horror Story. A tak není divu, že její další projekt je rovněž děsivý - a opět ve stejné režii. Znalci už se jistě dovtípili, že se děj bude točit kolem sestry Ratched; té zákeřné, zlé hlavní sestry z Přeletu nad kukaččím hnízdem. Seriál podle upoutávky ukáže, jak se z ženy, která se zaslíbila pomáhat potřebným, stává stará sadistická potvora. O kvalitní atmosféru vůbec strach nemáme a dál - uvidíme. A co nás čeká dál? Na to se podívejte do galerie:

Nejen horké novinky letos na podzim stojí za to. Už se čtvrtou sérií se vrátí Fargo, seriál, který v roce 2014 úspěšně navázal na kultovní temnou kriminálku bratří Coneových. Co je ale ještě lepší - právě teď odstartovala druhá sezóna loňského hitu The Boys. Seriál z dílny Setha Rogen je natočený podle stejnojmenného komiksu a odehrává se ve světě, kde superhrdinové běžně chodí mezi námi. Ti největší z nich jsou samozřejmě zbožňované celebrity. Zkorumpované a zhýralé celebrity s nadlidskou mocí, pro které je všechno jenom výnosný byznys.

Proti nim a korporaci Vought, která je zastupuje, stojí partička schopných vyvrhelů v čele s Billym Butcherem. Pokud jste ještě neměli tu čest, honem to dožeňte, ať můžete rovnou naskočit do druhé řady. Tahle brutální jízda se skvělým soundtrackem a skvělým scénářem vás bude zaručeně bavit!

Podobné články

Doporučujeme

Další články