6 dobrých důvodů, proč si namluvit oplácanou holku – G.cz
Vyhledávání

6 dobrých důvodů, proč si namluvit oplácanou holku

Slintáte nad vychrtlými modelkami? Ale no tak! Znalci vědí, že nejvíc štěstí vás čeká s dívkou, která má pár kilo navíc. Proč?

1. Nebude vás nutit jíst zdravé blafy

Protože dobře ví, že by to bylo pokrytectví. Když se budete ládovat kotletkami (ideálně oba dva), nikdy neuslyšíte, že byste měl raději žvýkat mrkev a salát jako srnec.

2. Jsou dobré v sexu

dove-campaign-for-real-beauty-32 blogs.ubc.ca Divili byste se, kolik hubených holek neumí vůbec souložit. A čím jsou hezčí, tím méně aktivity vyvíjí, protože jsou zvyklé, že se snaží jen muž. Oplácanější holky to mají přesně naopak, často kvůli zbytečným mindrákům. Je to jedna z věcí, které nám prozradila slavná pražská kurtizána Izabel, o níž si můžete přečíst zde.

3. Budou stárnout pomaleji

Plnotučnější slečny mají vrásky v obličeji mnohem později než vychrtlé kostry. Schválně se podívejte okolo sebe a uznáte, že holka s pár kily navíc vypadá mladší než její vrstevnice.

4. Jsou měkké a hebké

139115_html_m44d87929 betterbrascanada.com Nemají ostré lokty, nebodnete se o jejich vystouplá žebra, jejich rty jsou plné a smyslné. A můžete si z nich udělat pohodlný polštářek. Nebo válendu. Pokud víte, co tím myslíme...

5. Více se smějí

A dokonce i samy sobě. Což je u děvčat velmi příjemná vlastnost. Když si do nich kamarádsky a slušně rýpnete, neurazí se a s úsměvem vám to vrátí.

6. Váží si vztahu

Dove-Real-Beauty-Campaign http://peopleslab.mslgroup.com Protože nemají na každém prstu dvacet nadržených šamponů, váží si vaší lásky a vroucně ji opětují. Problémy ve vztahu mají tendenci řešit rozumem a smírem.

Jestli vás zajímá dalších 13 důvodů, proč je dobré, když má žena pár kilo navíc, klikněte ZDE.

Podobné články

Doporučujeme

Další články