fb pixel 8 klasických chyb, které dělají muži na prvním rande – G.cz
Vyhledávání

8 klasických chyb, které dělají muži na prvním rande

První rande je pro muže důležitý krok. Tam se totiž bude lámat chleba a pozná se, zda muž může doufat v sex, nebo z rande odejde sám do svého kutlochu, kde si v přítmí se slzami na krajíčku pustí na počítači porno. Jako již tolikrát v minulosti.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 21.8.2018, 22:00

Veškerou činnost, kterou muž vykonává, směřuje k jedinému cíli, a to dosáhnout sexu. Nedělejme si iluze o tom, že muž jde na první rande s vidinou toho, že pozná svou spřízněnou duši, se kterou stráví zbytek života. V první řadě tam jde s tím, že by se dnes mohlo zadařit. Ty kecy o spřízněné duši, o ženě, s níž bude sranda, jsou jen bonus.

Ačkoliv muži vynakládají maximální úsilí k tomu, aby se první rande povedlo, mnohdy neuspějí. Je to tím, že dělají stále dokola ty samé chyby.

1. Muži mluví pouze o sobě

První rande je pro muže stresující věc, jelikož má pouze jeden pokus dívku oslnit. Má jen krátkou chvíli na to, aby ze sebe dostal maximum a přesvědčil samičku, že on je ten ideální samec na páření. Z toho důvodu v panice začne suverénně vykládat své úspěchy, jak je dobrý v práci, jak velký má penis, kolik má peněz a podobně. Jeho několikahodinový monolog ženu časem unudí, a tím si muž zavřel vrátka k jejímu rozkroku.

Muž si musí uvědomit, že je to naopak žena, kdo má mluvit a on by jí měl naslouchat. Muž si totiž o ženě udělá obrázek v prvních několika vteřinách, kdy obhlédne obličej, zadek a prsa. Jestliže tyto atributy uzná muž za schůdné, je pak úplně jedno, co žena říká a dělá. Muž už má jasno, tak může ženu v klidu nechat vykecat a tvářit se, že poslouchá.

2. Potí se jak prase

Mužům jde na prvním rande o hodně, obzvlášť pokud je žena přitažlivá. Tím pádem jsou ve stresu, musí se hlídat, přetvařovat se, a to vede k nadměrnému pocení. Muž se sice může usmívat, co to jde, tvářit se suverénně, ale pokud mu z obličeje teče potok potu na stůl před ženu, zásun se dnes patrně konat nebude.

3. Chlastá jak duha

Zatímco žena dopíjí první sklenku vína, muž načíná již třetí lahev Veltlínu. Sice si tím odbourá zábrany, přestane se potit a začne vystupovat suverénně, ale zase začíná mumlat, mluvit z cesty a má tendence ženu přes stůl dychtivě osahávat a křičet na celou restauraci: „Podívejte. Držím kozu!“

4. Rozbrečí se

Není nasnadě začít rande hovorem o tom, jak jste na tom špatně, že vás nikdo nemá rád a že se divíte, že žena s vámi na rande vůbec šla. Následně se začít zalykat a provolávat, že s vámi šla na rande stejně jen z lítosti.

5. Vykrkává abecedu

Trapné ticho není zrovna super. Pokud rozhovor vede do slepé uličky a další téma se nenaskýtá, je třeba nějaký klasický icebreak. Tím rozhodně ale není začít do ticha vykrkávat abecedu a doufat, že se žena chytne. Žena se nechytne. Zkuste raději počasí.

6. Smrdí mu nohy

Před prvním rande se muž připravuje. Většinou se osprchuje, namaže deodorantem, vyčistí si zuby a doma trochu poklidí, protože někde tam vzadu v hlavě si hýčká myšlenku, že si ženu dnes večer přivede domů, tak ať tu není bordel. Bohužel však je u mužů celkem častý jev, že jim smrdí nohy. S tím se většinou nedá nic dělat.

Muž je na toto připravený a v kapse na rande nese jedny čisté ponožky, které si v nestřeženém okamžiku navlékne na chodidla, pokud to bude vypadat, že se půjde domů na sex.

Co je však pro muže čára přes rozpočet, když se žena zničehonic rozhodne, že půjdou do čajovny. V čajovně se totiž sundávají boty a tyto se nechávají před vstupem. Tam muži už nepomůže nic a sex se dnes konat nebude.

7. Myslí si, že je vtipný

Ženy mají rády humor a tak nějak jej od mužů i očekávají. Pokud ale víte, že váš smysl pro humor není nic moc, raději se neztrapňujte. Vyhněte se kontroverzním vtipům, jako jsou vtipy o postižených lidech, o cikánech (pokud jste na rande s cikánkou je tento typ vtipů maximálně nevhodný) a určitě jí neukazujte na svém telefonu vtipnou fotku přejetého ježka.

8. Na rande mu pořád volá maminka

„Promiň, mám telefon. Ahoj mami, copak? Jo, mám teplé oblečení, neboj. Pa.“ „Tak kde jsme to byli? Jé, promiň, zase telefon. Ahoj mami, co zase? Ano, večeři jsem snědl a nádobí umyl“. „Tak promiň, už volat nebude. Takže ty říkáš, že pracuješ v reklamce?“ „Vteřinku, zase mám telefon.“ „Ano mami? Jo neboj, kondom mám v peněžence. Je docela hezká. Určitě se ti bude líbit...“

Tak s takovou na to rande ani snad raději nechoďte. Nejdříve si vyřešte svůj vztah s matkou a posléze si můžete troufnout i na jiné ženy.

Autor článku za svůj život sbalil již dvě ženy (skoro tři), takže ví, o čem píše. V ženách se totiž vyzná.

A TADY se můžete podívat, jaké chyby na prvním rande dělají ženy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články