fb pixel 17 znaků, podle kterých poznáte, že vás nová přítelkyně bude později buzerovat – G.cz
Vyhledávání

17 znaků, podle kterých poznáte, že vás nová přítelkyně bude později buzerovat

Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Ženy mužům nezpívají, ale snaží se působit mile, nekonfliktně a vstřícně. Jenže pak vás začnou buzerovat. Podle těchto znaků poznáte, že míra buzerace od vaší nové přítelkyně bude vbrzku větší než malá.

Petr Bílek
Petr Bílek 23.5.2016, 07:30

1. Když jedete spolu autem, sebere ze země každý spadlý chips.

2. Vadí jí, když k vám domů přijde exekutor, ačkoli jejího majetku a peněz se to nijak netýká.

3. Klade všetečné otázky typu: Kdo ti píše? Kam jdeš? Odkud ji znáš?

4. Nepřímo a jemně kritizuje váš životní styl a zvyklosti výroky jako „u nás se to dělalo jinak“, „nechápu, že to nedokážeš udělat hned, vždyť to přece skoro žádný čas ani námahu nestojí“ či „jde to přece dělat i normálně“.

5. Ještě zlověstnější znamení, než uvedené v bodě 4, je, když se slovně k vašemu životnímu stylu nevyjadřuje, ale opravuje jej činy: tu naleznete ručník v koupelně převěšený jinak, než jste ho pověsil vy, tu je něco přeskládáno jinak, tu vás v sobotu vzbudí dříve, než jste zvyklý, považujíc to za normální.

6. Řekla vám, že jste chlap jejích snů. Sny si totiž vytváříme sami a realitu se jim snažíme přizpůsobovat. Takže pokud jste její vysněný a božský, můžete od ní čekat tvrdou práci sochařským dlátem a kladivem.

7. Po souloži si utřete penis do své záclony ve svém bytě a jí to vadí.

8. Když vstoupí do vašeho bytu, kde stále žijete se svou manželkou či stávající přítelkyní, drze v koupelně používá její kosmetiku.

9. Buzeruje váš už teď.

10. Týden se jí neozvete, a už je rozmrzelá.

11. V krizové situaci, například když si spletete cestu, v autě vám dojde benzín a z nedaleké bažiny se blíží skupina lidožravých mutantů, se chová iracionálně bez snahy situaci věcně řešit.

12. V jakékoli krizové situaci svaluje vinu na vás.

13. Vydělává méně peněz než vy.

14. Vydělává více peněz než vy.

15. Nedokáže si svou vůli prosadit autoritou či násilím. Proto dříve nebo později sáhne k buzeraci.

16. Její matka buzeruje jejího otce.

17. Má jasno, čeho chce v životě dosáhnout. Vy jste pak jen pouhým projektem, prostředkem, který bude dříve či později usměrňován.

A abychom si odpočinuli od lidí, kteří jsou vždy a nutně problematičtí, ZDE jsou příklady krásných vztahů mezi psy a kočkami.

Podobné články

Doporučujeme

Další články