6 zajímavostí, které nám prozradila známá pražská kurtizána – G.cz
Vyhledávání

6 zajímavostí, které nám prozradila známá pražská kurtizána

Říkejte jí třeba Izabel. Mezi pražskými prostitutkami patří k legendám a postelí jí prošly stovky chlapů, žen i párů.

Když má člověk přístup k takovému pestrému množství různých lidí, získá velmi rozumné názory na spoustu věcí...

1. Váš partner by měl mít tím víc zájmů...

...čím jsou rozdílnější, než ty vaše. Nemusí v nich vynikat, důležitá je pestrost. Jak chcete být s někým, kdo má omezené koníčky jako můj první manžel - pivo s kamarády každý den a fotbal? Pokud partner nevidí, že vedle něj pustnete po psychické stránce, jděte od sebe.

2. Prostituce u nás není zdaleka tak špinavý byznys...

...jak si spousta lidí myslí. Holky ho samozřejmě dělají pro peníze, ale většina z nás má normální práci, rodinu nebo studuje. A samozřejmě se nedá dělat, pokud vás sex nebaví. Není problém udržet si vztah, přítele nebo manžela, je prostě potřeba striktně oddělovat, co si může dovolit jen on, a co klient.

3. Muži si ke mě chodí odpočinout...

...to je celé. Chtějí něco, co jim můžu poskytnout, a jsou ochotni za to zaplatit, je to normální obchodní transakce. Nejde jen o sex, ale i o možnost si promluvit třeba o svých problémech doma nebo v práci s někým nezávislým. Když se vracejí, znamená to, že jsou spokojení nejen se službami, ale i s tím, jak se v mé společnosti cítí a o čem se mnou můžou mluvit. Někteří stálí klienti mě berou jako kamarádku. damak

4. Všechno, co nabízím svým klientům...

...jsem poprvé zkusila se svým současným manželem. Oba máme rádi sex, ale když mi poprvé říkal, že můžeme zkusit některé méně obvyklé praktiky, třeba sex ve třech nebo s připínacím penisem, překvapilo mě to. Nikdy mě do ničeho nenutil, volbu, zda zkusit něco nového nechal čistě na mě. A musím říci, že se mi spousta těch věcí zalíbila, mohla jsem si sama rozmyslet, zda je chci zkusit a kdy. A to je mnohem lepší, než když si někdo vynucuje věci pod nátlakem a ten druhý mu ustupuje.

5. O některých sexuálních praktikách...

...vám spousta lidí řekne, že je to čuňárna. Ale pokud se dva dospělí a příčetní lidé rozhodnou, že chtějí dělat něco, co je oba baví a vzrušuje, je pokrytectví je za to kritizovat.

6. Víte, co je asi nejdůležitější, když si hledáte stálého partnera a také v sexu?

Oční kontakt. Lidé se mohou měnit, tloustnout, opotřebovávat a tak dále, ale pokud je baví se na sebe koukat a usmívat, je to dobré. Oči totiž, na rozdíl od postavy, prsou, břich nebo zadků, nestárnou.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články