fb pixel Satirický říjen s Vainem: Obrovská galerie koláží, které vás potěší v této těžké době – G.cz
Vyhledávání

Satirický říjen s Vainem: Obrovská galerie koláží, které vás potěší v této těžké době

+ DALŠÍCH 16 FOTEK + DALŠÍCH 17 FOTEK

Říjen byl opravdu náročný měsíc plný špatných zpráv v souvislosti s nemocí covid-19 na území České republiky. Do toho všeho jsme se díky deníku Blesk dozvěděli, že bývalý ministr zdravotnictví se po nocích toulá po hospodách na Vyšehradě. Nebyl by to vůbec veselý měsíc, kdybychom neměli Vaina, který byl v říjnu mimořádně plodný.

Martin Miko
Martin Miko 1.11.2020, 11:31

Vain pobavil i v říjnu

Lidé umírají na Covid-19, nemocnice se plní pacienty, doktoři nestíhají, ze zahraničí nám posílají plicní ventilátory a Roman Prymula se s Jaroslavem Faltýnkem schází po nocích v restauraci. Tak nějak vypadal říjen z pohledu běžného Čecha. V současné době si v rámci nouzového stavu „užíváme“ domácí pohodu bez peněz a jistoty zaměstnání. Naštěstí jsme ještě na konci měsíce stihli rozdat státní vyznamenání těm nejpovolanějším a navíc vyměnit ministra zdravotnictví. U všech těchto událostí byl samozřejmě i náš dvorní grafik Vain, který se nebál zareagovat v pravou chvíli.

Samozřejmě, že jsme si vědomi toho, že kdybychom neměli tak šílené události kolem sebe, tak by nikdy tolik dobrého humoru nevznikalo. Naštěstí ale žijeme v České republice, tedy v zemi, o které si myslíme, že je nejvtipnější na světě. Naši politici nás o tom často tak intenzivně přesvědčují, že si myslíme, že se jedná o satiru, ale bohužel.

V následující galerii vás přesvědčíme o tom, že jsme byli v říjnu extrémně vtipní.

Pokud vás naše koláže baví, doporučujeme,sledovat náš účet na Instagramu, který je plný humoru.

Podobné články

Doporučujeme

Další články