fb pixel Rusové si zvolili svého Putina. Vyhrál Putin těsně před Putinem. Favorit Putin skončil až třetí – G.cz
Vyhledávání

Rusové si zvolili svého Putina. Vyhrál Putin těsně před Putinem. Favorit Putin skončil až třetí

Vladimir Putin Vladimir Putin Vladimir Putin Vladimir Putin + DALŠÍ 1 FOTKA

O víkendu se v Rusku volil nový Vladimir Putin. Dosavadní Vladimir Putin byl sice mírným favoritem, ale díky údernému finiši své předvolební kampaně ho pouze o pár procent předběhl Vladimir Putin. Největší favorit, kterému průzkumy ještě minulý týden předpovídaly těsné vítězství, Vladimir Putin, skončil až třetí za Vladimirem Putinem a Vladimirem Putinem.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 19.3.2018, 12:30

Nový ruský Putin, Vladimir Putin, podle svého prohlášení bezprostředně po vyhlášení výsledků ubezpečil, že setrvá v politice svého předchůdce Vladimira Putina, kterou považuje za poměrně zdařilou.

Navzdory poměrně těsnému vítězství před svými soky společnost výsledek volby akceptuje.

„Já jsem Vladimira Putina nevolila, ale pořád lepší než Vladimir Putin. Věřím tomu, že nový Putin povede naši zemi k světlým zítřkům a že nezapomene i na nás, obyčejné lidi,“ nechala se slyšet Naděžda Kulmanovovoá, sociální pracovnice z Moskvy.

Ostatně spousta voličů z Moskvy hodila hlas právě Vladimiru Putinovi a ti, kteří volili Vladimira Putina, svorně tvrdí, že vítězství Vladimira Putina sice není ideální, ale pořád lepší, než kdyby vyhrál Vladimir Putin. Jak je vidno, tak strašák moskevské kavárny, který mezi lidi rozšířil právě končící prezident Vladimir Putin a jeho mluvčí Jirženy Kozáček, se minul s účinkem.

Světoví vůdcové již posílají novému ruskému Putinovi gratulace. Miloš Zeman okamžitě po vyhlášení výsledků nasedl do vládního speciálu a odletěl Putinovi poblahopřát osobně. Veze mu s sebou bonboniéru a zaměstnaneckou smlouvu, aby mu ji nový Putin podepsal a Miloš Zeman mohl dál sloužit svému Rusku.

A tady se můžete podívat, jak děti hezky nakreslily Putina.

Podobné články

Doporučujeme

Další články