fb pixel Rozhovor na gauči, díl 7: Pavel Kočiš, největší žijící fanoušek Miloše Zemana – G.cz
Vyhledávání

Rozhovor na gauči, díl 7: Pavel Kočiš, největší žijící fanoušek Miloše Zemana

Předseda, člen a jednatel oficiálního fanklubu Miloše Zemana poctil naši redakci svou návštěvou. Co na současném prezidentovi nejvíc obdivuje a jak se mu usíná v pokoji vytapetovaném jeho fotografiemi? Proč se bojí Schwarzenberga a jak často k němu chodí na návštěvu Jiří Ovčáček? Tohle všechno a ještě mnohem víc se dozvíte v dalším dílu našeho gaučového rozhovoru.

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 28.10.2016, 12:48

Pavel Kočiš (21) z Osnice nedaleko Prahy vzhlíží již několik let k poněkud nevšednímu idolu. Miloš Zeman, který má mnohem víc odpůrců než obdivovatelů, se na Pavla totiž každý den usmívá ve více než 3 000 provedeních ze zdí jeho pokoje.

Sběratel fotografií, malíř podobizen, ale hlavně nekritický obdivovatel současné hlavy státu se nebojí sdílet svou vášeň a nadšení ani na veřejnosti. Povídali jsme si s ním proto o jeho nevšedním platonickém vztahu, ale i úsilí, které mu dennodenně věnuje.

A nedokážeme si představit lepšího načasování pro tento díl rozhovoru než právě 98. výročí vzniku samostatného československého státu, den, kdy náš pan prezident slavnostně udílí státní vyznamenání takovým osobnostem jako je Daniel Hůlka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články