Prezidentův mluvčí ve službách Jaromíra Soukupa: Je nová talk show Jiřího Ovčáčka jeho vstupní branou do politiky? – G.cz
Vyhledávání

Prezidentův mluvčí ve službách Jaromíra Soukupa: Je nová talk show Jiřího Ovčáčka jeho vstupní branou do politiky?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Mluvčí prezidenta ČR Jiří Ovčáček kývl na laskavou nabídku hyperaktivního moderátora Jaromíra Soukupa, takže už nyní je víc než jasné, že bude mít od podzimu sou vlastní televizní show na TV Barrandov. A my se ptáme; kam budou směřovat další kroky muže s nejnevděčnější prací na světě?

Martin Miko
Martin Miko 7.8.2019, 11:03

Ovčáček si našel práci

Určitě jste všichni zaznamenali zprávu, že tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček oznámil, že bude mít svou vlastní talk show, do které si bude zvát hosty a v níž hodlá šířit své bohulibé názory. To nás samozřejmě těší, protože ceníme někoho, kdo se dokáže vypracovat z pozice státního úředníka až na televizní obrazovky soukromé televize. Samozřejmě, že si logicky odůvodníte, jak se to všechno stalo. Ovčáček má rád pozornost na sociálních sítích a rád se vyjadřuje k aktuální politické situaci. Přes vlastní talk show bude moci oslovovat více lidí a budovat si tak zvučnější jméno ve společnosti. Twitter už ho nejspíš omrzel, takže vlastní pořad na TV Barrandov je další level.

Navíc všichni moc dobře víme, že prezident Miloš Zeman je s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem v přátelském vztahu. A jelikož Hrad už na TV Barrandov jeden pořad má (ano, mluvíme o Týdnu s prezidentem), byl by hřích nerozšířit pole působnosti o další kousek. Pro Jiřího Ovčáčka to je nejen dobrá reklama, ale zároveň i zajímavá brigáda v rámci které se naučí spoustu nových věcí, které využije v budoucnosti. Co si budeme povídat, rok 2022 se blíží a s ním i další volba prezidenta, takže není čas ztrácet čas. Na Hrad navíc nastoupil nový mluvčí Vít Novák, takže bude mít Ovčáček mnohem více času na sebe.

I Jiří Ovčáček musí myslet na budoucnost. Otázkou je, co by rád dělal. Možná jeho nový pořad nebude jen součástí propagace Hradu, ale i snahou najít si nové zaměstání, ve kterém by se po skončení prezidentského mandátu Miloše Zemana našel. Další variantou je, že by se mluvčí Ovčáček snažil vytvořit si půdu pro vstup do politiky po vzoru Jaromíra Soukupa. V červnu 2019 totiž dal několikrát najevo, že ho aktivní politická kariéra láká. Do jakého politického subjektu by rád vstoupil však nikomu neprozradil.

My osobně bychom si Jiřího Ovčáčka dokázali představit v hnutí Trikolóra. Hnutí List Jaromíra Soukupa jsme vyloučili, protože zde není žádný volební potenciál, který by Ovčáčka dostal do politiky. Navíc jsme slyšeli, že kdo se nejmenuje Jaromrí Soukup, nemá v Listu místo. Možnou variantou je i založení nového politického subjektu, který by mohl jmenovat například OVCE nebo AJO (Aliance Jiřího Ovčáčka). Nechme se překvapit, přátelé!

A zde vás potěší ministryně Maláčová, která se na Facebooku pochlubila tím, kolik z cizího za poslední rok utratila.

Podobné články

Doporučujeme

Další články