Potřebujete někomu vysvětlit, že všichni lžou a s holocaustem se to přehání? Zkuste generátor SPD proslovů

Politicky aktivního Tomia Okamuru jednou, doufejme, spláchnou dějiny, špeky a šílenosti, co vypouští z úst, ale (taktéž doufejme) budou žít věčně. Bezpochyby k tomu přispěje vynikající internetový generátor náhodných proslovů SPD.

King of random

Být trochu víc jako Tomio Okamura, to se může v mnoha nepříjemných situacích i docela hodit. Ten chlap se totiž vykecá ze všeho, i z popírání holocaustu, a je mu úplně jedno, že u toho vypadá jako lobotom. Pokud toužíte po troše okamurovské odvahy, zkuste vynikající webový generátor proslovů SPD.

Za projektem stojí satirické Paralelní listy a celá věc je naprosto jednoduchá. Začátek proslovu je pevně daný, jedná se o standardní "Vážení a milí spoluobčané!" Poté si nastavíte, kolik odstavců má proslov mít, zda se má jednat o "standardní slinty", nebo chcete extra vypečený God mode. Možné je zatrhnout také kolonku"K aktuálnímu problému vám chci sdělit, že...".

Prosté, jednoduché, elegantní, co říkáte? Zkuste to vytáhnout třeba na maturáku, pohřbu babičky nebo svatbě nejlepšího kamaráda. Potlesk a šílející davy jsou zaučeny. Jen se pak s vámi možná ti známí, co ještě mají mozek, přestanou kamarádit.

A tady zkuste ještě neméně povedený Rozneromat.


Komentáře