fb pixel Poslanci odhlasovali zrušení Brna. Bylo prodělečné. Obyvatelé byli posláni na převýchovu – G.cz
Vyhledávání

Poslanci odhlasovali zrušení Brna. Bylo prodělečné. Obyvatelé byli posláni na převýchovu

Minulý pátek poslanci definitivně rozhodli o zrušení Brna. Hlasování bylo překvapivě jednotné a na zrušení Brna se shodli jak vládnoucí strany, tak i politické strany z opozice.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 18.5.2017, 08:00

Rozhodnutí vešlo v platnost okamžitě. Obyvatelé Brna toto město museli do dvanácti hodin opustit. Mnozí z nich byli posláni do Prahy na převýchovu, neboť vykazovali známky neschopnosti se sami zařadit do společnosti. Spoustě z nich byla rovněž soudně nařízena ambulantní výuka českého jazyka, neboť tomu jejich nářečí nikdo ve zbytku normálního světa nerozumí.

Od tohoto úterý Brno již oficiálně neexistuje. Bylo vymazáno z map.

„Všichni jsme věděli, že tato habaďůra jednou skončí. Sociální experiment jménem „Brno“ byl už od začátku předurčen k zániku. Brno na sebe vázalo veliké náklady, ale nevykazovalo žádné příjmy. Již nebylo ani v silách a ani v zájmu České republiky toto město zachovat. V Poslanecké sněmovně jsme se shodli, že nejlepší bude ho zrušit a jít dál,“ prohlásil Bohuslav Sobotka jen pár hodin po hlasování.

„Brno bylo velkým problémem i v mezinárodním měřítku. Stalo se terčem posměchu řady zahraničních médií a dělalo špatnou vizitku celé České republice. Nejen, že se tam v poslední době rozšířil kanibalismus, ale navíc si postavili na náměstí obří mužský genitál. Brno bylo neudržitelné,“ zdůvodnil dále Bohuslav Sobotka hlavní motivy, které poslance vedly k tomuto zásadnímu opatření.

Ostatně signály, že s Brnem není něco v pořádku, tu již byly celkem dlouho. V okrajových částech Brna se před deseti lety objevila lepra. Červený kříž, který do Brna posílal léky a lékaře, hlásil po dvou měsících takřka stoprocentní ztráty nejen léků, ale i lékařů.

V létě v roce 2009 do Brna vyslala Česká křesťanská církev dva misionáře, aby provedli monitoring a pokusili se obyvatelům vštípit nějaké křesťanské hodnoty. Od té doby jakoby se po misionářích slehla zem. Na jaře v roce 2013 bylo za Brnem nalezeno odstavené auto a v něm na zadním sedadlo uříznuté ucho, které patřilo jednomu z misionářů. Jak je vidno, tak Bůh v Brně není a ani nikdy nebyl.

Když posléze neuspěl ani exorcista, který se snažil z Brna vymýtit ďábla a který dva týdny po té zemřel na akutní ekzém, dala církev od Brna ruce pryč. Dominik Duka prohlásil Brno za satanovu pustinu a doporučil všem božím tvorům, by se k Brnu raději nepřibližovali.

„Nevím, co teď budeme dělat. Byl to šok. Jakmile absolvuju lékařské vyšetření a povinnou měsíční karanténu, asi půjdu do Prahy hledat si práci. Já mám republice ještě hodně co nabídnout. Asi budu u stánku prodávat trička,“,sklesle pravil Matěj Hollan, místopředseda hnutí Žít Brno, která se přejmenovala na Přežít Brno.

Brno bylo tedy zrušeno a nyní se nabízí otázka, co bude dál. Obyvatelé Brna byli přesunuti, převychováni a ti, co nešli převychovat, byli uspáni. Lidé jsou tedy vyřešení, ale co se samotným městem?

Proběhla myšlenka, že by se Brno mohlo srovnat se zemí a na jeho místě zřídit několik zemědělských osad. Bohužel se zjistilo, že půda kolem Brna je silně kontaminovaná. Krávy, které Brnem projížděly na valníku, posléze dojily kyselé mléko. Někteří poslanci uvažují, zřídit z Brna záchytné parkoviště pro celou Moravu.

Aby toho nebylo málo, do hry se vložilo i město Liberec, které žádá o zrušení Brna zpětně, neboť v tom případě by zisk extraligového poháru pro vítěze připadal právě jemu. Věc je nyní v rukou právníků.

A TADY se můžete podívat, na co mohli být v Brně pyšní, než ho zrušili.

Podobné články

Doporučujeme

Další články