Pořad, který si nezasloužil ani 4 %: Talk show Jiřího Ovčáčka dostává bídu od recenzentů i diváků – G.cz
Vyhledávání

Pořad, který si nezasloužil ani 4 %: Talk show Jiřího Ovčáčka dostává bídu od recenzentů i diváků

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

První díl Talk show Jiřího Ovčáčka se s přílišným úspěchem nesetkala, jelikož v hodnocení uživatelů obdržela pouhá 2 %, Mluvčímu prezidenta nepomohl ani tak vznešený host, jakým byla ministryně financí Alena Schillerová. Diváci i recenzenti nový pořad rozcupovali stejně jako náš prezident Ústavu.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 30.8.2019, 11:05

Podhodnocená talk show

Zdá se, že role moderátora Jiřímu Ovčáčkovi zatím příliš nejde, tedy alespoň podle recenzí diváků a kritiků. Na druhou stranu se jednalo o jeho premiérové vystoupení v televizi, takže bychom mohli být alespoň trochu shovívaví. Jen si vzpomeňme na Jaromíra Soukupa a jeho začátky na TV Barrandov, když prapodivně máchal rukama jako robot Alfa ze seriálu Strážci vesmíru a do toho polopaticky hovořil ke svým divákům u obrazovek. Počkat. On vlastně dělá pořád to samé a ze svých chyb se pořád nepoučil. Jenže navíc jako bonus postupně přidal další a další pořady.

Doufejme, že si z tohoto jednání nevezme Jiří Ovčáček příklad. Ostatně má spoustu svých povinností na Hradě. To ale nemění nic na tom, že jeho začátek moderátorské kariéry nezačal příliš dobře. Jeho kritici přirovnávají atmosféru pořadu Talk show Jiřího Ovčáčka k Sama doma, na kterou se lze dívat maximálně 2 minuty. Na portálu CSFD.cz se pořad umístil mezi absolutním odpadem s hodnocením pouhá 2 %, což z něj dělá jeden bídu. Hodnocení samozřejmě berte mírně s nadhledem, jelikož se zde objevuje i mnoho jeho odpůrců. Každopádně některé komentáře a recenze se zdají býti poměrně trefné a dokáží perfektně vystihnout atmosféru pořadu.

My jsme se samozřejmě na Talk show Jiřího Ovčáčka poctivě dívali v premiérovém vysílání a rozhodně vás nechceme okrádat o tento jedinečný zážitek. Místo toho vám rádi poskytneme některé reakce na tento pořad plný laskavého humoru, který zabodoval v českých médiích a diskuzích.

A zde se dozvíte, že pražští radní poslali komunistku Martu Semelovou na pracák.

Podobné články

Doporučujeme

Další články