fb pixel Popelnicový socan má konkurenci: MC (Po)Vokřál z Hnutí ANO vykradl Škodovku a je všem pro smích – G.cz
Vyhledávání

Popelnicový socan má konkurenci: MC (Po)Vokřál z Hnutí ANO vykradl Škodovku a je všem pro smích

Za posledních x let snad neexistují žádné volby v Čechách, které by se neobešly bez rapujícího politika. V letošních komunálních volbách padla volba na Brno. Současný primátor našeho druhého největšího města Petr Vokřál pravděpodobně nechce obhájit svou politickou funkci. Rozhodl se proto narapovat svůj „Song jako Brno“ pod pseudonymem MC Po(Vokřál). Po Oliverovi Pospíšilovi z ČSSD, který chce být rovněž primátorem, zažívá Brno takzvanou druhou vlnu dekadence.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 20.9.2018, 13:07

Proč čeští politici rapují? Pro ostudu.

Proč si naši politici neustále myslí, že rapovat o volbách je dobrý nápad? Když vám je 54 let jako panu Vokřálovi, tak byste rapovat neměl. Není to cool. Není to trendy. Není to vtipné. Už to tu bylo a nikomu to volby nikdy nevyhrálo. Chápeme, že do Brna mnohé trendy přichází o nějaký čas později než do zbytku republiky, ale pan Vokřál k tomu otřesnému rapu ještě dokázal vykrást taneční kroky z reklamy na Škoda Auto, čehož si internetoví diskutéři ihned všimli. Má vůbec marketingové oddělení ANO v Brně povolení od Škoda Auto? Pravděpodobně nemá.

Alibistické „odlehčení předvolební atmosféry“ se bohužel nepovedlo. Když si primátor Brna ze sebe chce udělat legraci, ale přitom je všem pro smích, tak je něco v nepořádku.

Rádi bychom napsali něco jako „Na Brno dobrý!“, ale bohužel tohle je i na Brno špatný. Druhou možností je, že si někdo z ANO řekl něco jako: „Tohle je pitomý. To se bude lidem líbit.“

Video během 17 hodin vidělo přes 96 tisíc lidí a hbitě útočí na socanského Olivera Pospíšila, který lidově vykukuje z kontejneru. Toho na sociálních sítích vidělo přes půl milionu lidí.

A tady si přečtěte o Českém slavíkovi, který letos naštěstí neproběhne.

Podobné články

Doporučujeme

Další články