fb pixel Polsko nás krmí blafem: Malý přehled velkých potravinových kauz od roku 2011, ze kterých se vám zvedne žaludek – G.cz
Vyhledávání

Polsko nás krmí blafem: Malý přehled velkých potravinových kauz od roku 2011, ze kterých se vám zvedne žaludek

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Polské potraviny mají v Česku horší pověst než Kalousek a bratří Mašínové dohromady, přitom ale není vše takové, jak se zdá. V Polsku nakoupíte kvalitní potraviny, jenže se s námi o ně nechtějí dělit, a tak do Česka posílají to nejhorší z nejhoršího, což nám vyhovuje, protože je to aspoň za hubičku. Ministerstvo zemědělství zveřejnilo přehled všech potravinových kauz, které naši inspektoři a veterináři v tuzemsku za poslední roky objevili. My jsme si pro vás do galerie připravili ty úplně nejhorší z nich.

Martin Miko
Martin Miko 12.2.2019, 13:06

Jídlo z Polska? Ne, raději knihu

Nebýt českých potravinových inspektorů a veterinářů, jedli bychom stále potraviny s technickou posypovou solí, antibiotiky a dalšími nebezpečnými chemickými látkami, které by našemu zažívacímu traktu rozhodně neudělaly moc dobře. Ministerstvo zemědělství ČR na svém Facebooku zveřejnilo ty nejhorší potravinové kauzy, které vznikly ve spolupráci s Polskem. Prohlédněte si 15 nejznámějších z nich a tiše zavzpomínejte na polské blafy, které jsme s chutí a především za dobré peníze jedli.

A zde je přehled mosteckých rodáků, který vás pravděpodobně překvapí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články