fb pixel Politická smetánka v plenkách: Velká galerie předních českých politiků v dobách, kdy jim teklo mléko po bradě – G.cz
Vyhledávání

Politická smetánka v plenkách: Velká galerie předních českých politiků v dobách, kdy jim teklo mléko po bradě

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Také jste někdy přemýšleli nad tím, jak asi vypadali vaši oblíbení politici a političky před 30 lety? Ano, my také ne, ale díky sociálním sítím a internetu se k nám dostalo mnoho a mnoho skvělých retro fotografií, na kterých si můžeme vychutnat například Janu Maláčovou v teplákové soupravě po boku Václava Klause na vrcholu sil. Nekecáme.

Martin Miko
Martin Miko 25.8.2020, 13:50

Mládí vpřed!

Ani naše představivost nesahá tak daleko, aby vykreslila mladého Václava Klause, jak jde se svým otcem na houby, nebo pohublého Jiřího Ovčáčka s naušnicí v uchu, který rebelsky sepisuje své první stranické články pro komunistický škvár jménem Haló noviny. Přesto se tohle všechno stalo. I přední čeští politici a postavy v čele veřejného dění jsou pořád jenom obyčejní lidé tak jako my. O tom vás ostatně přesvědčí následující galerie, která zachycuje ty nejvýraznější české tváře na naší politické scéně.

Nikdo samozřejmě nemládne, takže si vaše politické oblíbence zapamatujte, protože za dalších 20 let můžou vypadat zase úplně jinak. Ale bůhví, třeba nám ti stejní lidé budou vládnout i za těch dvacet roků, a tak nám to vlastně ani nepřijde.

Podobné články

Doporučujeme

Další články