fb pixel Po dobu mistrovství světa v hokeji budou policisté pokutovat řidiče aut bez vlaječek a návleků zrcátek v trikoloře – G.cz
Vyhledávání

Po dobu mistrovství světa v hokeji budou policisté pokutovat řidiče aut bez vlaječek a návleků zrcátek v trikoloře

Hrozí vám pokuta až tisíc korun Tak to má být Vlaječkou vyšlete signál, že jste vlastenec Vlastenecké trenýrky zatím povinné nejsou. Zatím. + DALŠÍ 1 FOTKA

Stínový ministr vlastenectví, Tomio Okamura, předložil vládě návrh zákona o vlastenectví, který mimo jiné obsahuje povinnost řidičů po dobu trvání mistrovství světa v hokeji či fotbale umístit na svá vozidla českou vlajku, popřípadě návleky na zrcátka v trikoloře.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.5.2018, 14:37

Nový zákon o vlastenectví má zvýšit povědomí občanů o naší zemi a zamezit tak šíření islámu. Zákon sice ještě nebyl ani projednán, ale v současné době se testuje jeho jedna část. Právě ta s vlajkami na autech.

„Jel jsem normálně padesátkou, neporušil jsem žádné předpisy, ale i přesto mě zastavila policie a měl jsem to za pětikilo, protože zrovna v ten den hráli naši a já neměl na autě viditelnou vlaječku,“ stěžoval si řidič Jan z Olomouce na probíhající testování. Bohužel mu to nebylo nic platné a pokutu zaplatil na místě.

„Tak snad, když naši hrají, dám si pozor, ne? To je jasný, že to budou kontrolovat. Já mám na autě ve všech oknech vlajku. I na čelním okně. Vidím při jízdě sice hovno, ale zato jsem vlastenec,“ kroutil hlavou nad nezodpovědností některých řidičů, kteří při mistrovství světa nemají na autě vlajky ani návleky, pan Jaromír, kterého zrovna ošetřovali záchranáři, protože čelně narazil do stromu, neboť kvůli vlajce na čelním skle, nevidí na vozovku.

„Mistrovství světa teprve začalo, takže nemůžeme testování ještě hodnotit. Nicméně můžu prozradit, že je zatím výsledek více než tristní. Jen každé třetí auto, které kontrolujeme v rámci zákona o vlastenectví, má vlaječku či návleky na zrcátka. Ostatní řidiči dělají, že se jich snad vlastenectví netýká. Že nemají rádi svou zemi. Je mi z toho smutno. Bude to chtít větší osvětu a tvrdší postihy pro hříšníky,“ vzkazoval Antonín Uhel, tiskový mluvčí Policie ČR pro Olomoucký kraj.

A co vy? Máte už vlaječky na oknech auta? Máte návleky na zrcátka? Že ne? Tak to napravte.

Poznámka autora: „Boha jeho lidi, nemůžete věřit všemu, co si přečtete. Tenhle článek je vymyšlený a kvůli takovým lopatám, jako jsou někteří z vás, co nepochopí úplně jasnou satiru, legraci či parodii, musíme psát pod články tyto dovětky. Pokud jste si článek přečetli a uvěřili tomu, že to je pravda, tak se snad asi jděte zabít, protože jinak nevím, co s váma.

A tady si můžete připomenout, jak čeští hokejisté přivezli z olympiády senzační čtvrté místo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články